Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przycisk na kluczyku???


jakub298

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Od niedawna mam audi A4 z 1996r model 1997r. i niebardzo się jeszcze na niej znam.Tym razem chciałbym się spytać doczego służy guzik centralnie umieszczony na kluczyku od tegoż samochodu. Naciskałem go ale nie ma żadnych reakcji. Na kluczyku jest też mała dioda. Niewiem może w kluczyku nie ma bateri??? Pozdro jakub298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest lampeczka zeby sobie przyświecić jak jest noc wł. bareryjki i zobacz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na słupku pomiędzy szybami bedziesz miał czarny uwypuklony prostokącik, skieruj w odległości 1m kluczyk w jego stronę drzwi powinny się zamknąć. poprostu to jest pilot z podczerwienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przycisk którym uruchamia się tą diodę żeby nie porysować sobie lakieru w nocy w okolicach klamki gdy wkładasz kluczyk do zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie pilota, bo tu koledzy o jakiś światełkach piszą ciekawe historie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale laba , myslałem , że takie rzeczy to tylko na allegro hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, wszyscy maja poniekąd rację. Są wersje kluczyków z mini latarką (mała żarówka, można wymienić na LED), oraz wersje z pilotem wyposażoną w diodę IR, która w zasadzie wygląda jak LED, tylko nie świeci. Wklej foto kluczyka, albo możesz sprawdzić jeszcze w jeden sposób: diodę IR widać jak świeci w kamerce telefonu komórkowego (można tak sprawdzać piloty do telewizora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal mroova81 obaj macie racje. Moj kluczyk otwiera drzwi na podczerwien i tez ma ta diode tylko sluzy ona do puszczania sygnalu ne do podswietlania. Delikatne swiecenie na czerwono widac w ciemnym pomieszczeniu. Roznica w wygladzie kluczykow jest taka iz w tym na podczerwien jest duzo wiekszy element plastikowy i przycisk nie jest okragly tulko owalny jak jego odbiornik na slupku auta.

Dla porownania:

kluczenu9.th.jpg

Zlewej na IR, z prawej z lampka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...