Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Widziany,widziana-kiedy i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z jednej i z drugiej strony tłok maly był ale w ostatniej chwili zauwazylem ZSL :)

Opublikowano
  • Autor
z jednej i z drugiej strony tłok maly był ale w ostatniej chwili zauwazylem ZSL :)

A to pozdrawiam :decayed: następnym razem zatrąb.

Opublikowano

to chyba nic by juz nie dało ;) jechałem do Szamotuł i troszke się spieszyłem :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj o 17ej na Dąbrowskiego szara B6 avant PO 18TK :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

I w drodze powrotnej czarny avant na Głogowskiej na światełkach zwężenie ok20ej widziałem kierowca bardzo się przyglądał mojej furce pozdrawiam.:decayed:

Opublikowano

:hi:

Kto wczoraj był na koncercie Iry w Eskuplapie, bo widziałem srebrnego avanta z tablicami A4-klub

Opublikowano

Oczywiście ja :) dobry koncert dali ale tylko ostatnie 30 min :banan:

też byłeś, jak Ci się podobało? moim zdaniem Eskulap dał ciała bo sprzedał więcej biletów niż było miejsca dostępnego :) ale czego nie robi się dla pieniędzy

Opublikowano
Oczywiście ja :) dobry koncert dali ale tylko ostatnie 30 min :banan:

też byłeś, jak Ci się podobało? moim zdaniem Eskulap dał ciała bo sprzedał więcej biletów niż było miejsca dostępnego :) ale czego nie robi się dla pieniędzy

:hi:

Koncert był :thumbup1: niezły a ja chyba pytałem się ciebie o to czy parking jest płatny czy nie, chyba że to nie byłeś ty.

A najlepsze było to że cofnąłem się sprawdzić czy na pewno widziałem ramki A4-Klub bo jakieś takie nie wyraźne były :wink:

Pozdro

Opublikowano

Nie to nie mnie się pytałeś :), nie wyraźne ramki ??? chyba tylko przez mgłę :banan2: ramki są srebrne to dlatego ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czarny sedan b5 na blachach pks w gebicach często stoi. Pzdr

Opublikowano

Widziana 11.10.2012 Godzina 13:00

A4 B5 KOMBI na ul. Garncarskiej w Poznaniu. Na tablicach PO.

Naklejka na klapie motocykle są wszędzie.

Żółta naklejka na klapie "Motocykle są wrzędzie"

Opublikowano

widziana dzisiaj Września audi a4 avant dwie ładne kobietki prowadziły i audi na PO :D który przejeżdżał przez wrześnie? :P przyznać się :D:naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szary avant na blachach PZ, dziś ok 15:00 w CH Plaza, poziom 1, pozdro! :-)

Opublikowano

Czarny avant B7 (PO 5**UH) widziany na Solidarnisci ok. 15.

Pozdrowie od zielonego V70 stojącego przed nim :)

Opublikowano
  • Autor
Czarny avant B7 (PO 5**UH) widziany na Solidarnisci ok. 15.

Pozdrowie od zielonego V70 stojącego przed nim :)

A nie był to przypadkiem PEPIN

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

Srebrny sedan B7 PSZ ..... ok 18ej ciągłem się za Tobą od Baranowa do Napachania a potem ogień :kox: dogonił mnie w Pamiątkowie ja skręcałem na Witoldzin musiałem luknąć na ferme.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to nie był Pepin :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś w Obornikach na Mikołajczaka Lele Twoja rodzinka widziana w borodwym sedanie B5 poznałem po rameczkach :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś w Witaszycach, ok godziny 15:30 widziana A4 Avant B6 na PGO, lecąca od str. Pleszewa w kierunku Jarocina. (Mijana kawałek za światłami w Witaszycach :) )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziśok. 12:00 srebrny małysz na PO dolna, a Górna Wilda P-ń ;) czarne klubowe ramki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Granatowy sedan B5 na klubowych ramkach

Zbąszyń około godziny 16:50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.