Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Widziany,widziana-kiedy i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj w Poznaniu gdzieś upolowałem na Świcie B6 sedan z podkładkami klubowymi i tylne światła coś ala lexus chyba

Opublikowano

Dzisiaj niebieski avancik b5 na terenie pewnego zakładu na ul. Kołodzieja:wink: PO 325SM

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:57 ----------

Slo dzisiaj 13:10 na wylocie z miasta:D

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:54 ----------

Arkadiush jak zapylał do roborty :facepalm:pieszo:facepalm::kox:

Opublikowano

A ramki klubowe na zadupku mial?:decayed::decayed:

Opublikowano

Tak pędził ze nie widziałem:D

napisane po pijaku

Opublikowano

kto jeździ b6 srebrną lub szarą po Śremie na rodzimych blachach PSE ?

Opublikowano

Kto jeździ po Murowanej Goślinie B5 Avant grafitowy z klubowymi ramkami? Jakies sugestie? :P

Opublikowano

Wiadomka wczoraj na Baraniaka bordo a4 B5

Opublikowano
Dzisiaj niebieski avancik b5 na terenie pewnego zakładu na ul. Kołodzieja:wink: PO 325SM

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:57 ----------

Slo dzisiaj 13:10 na wylocie z miasta:D

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:54 ----------

Arkadiush jak zapylał do roborty :facepalm:pieszo:facepalm::kox:

to ja:hi:

Opublikowano
Dzisiaj niebieski avancik b5 na terenie pewnego zakładu na ul. Kołodzieja:wink: PO 325SM

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:57 ----------

Slo dzisiaj 13:10 na wylocie z miasta:D

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:54 ----------

Arkadiush jak zapylał do roborty :facepalm:pieszo:facepalm::kox:

cicho :grin:

Opublikowano
Dzisiaj niebieski avancik b5 na terenie pewnego zakładu na ul. Kołodzieja:wink: PO 325SM

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:57 ----------

Slo dzisiaj 13:10 na wylocie z miasta:D

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:54 ----------

Arkadiush jak zapylał do roborty :facepalm:pieszo:facepalm::kox:

to ja:hi:

Do zo jutro :naughty:

Opublikowano
Dzisiaj niebieski avancik b5 na terenie pewnego zakładu na ul. Kołodzieja:wink: PO 325SM

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:57 ----------

Slo dzisiaj 13:10 na wylocie z miasta:D

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:54 ----------

Arkadiush jak zapylał do roborty :facepalm:pieszo:facepalm::kox:

to ja:hi:

Do zo jutro :naughty:

jutro bedziesz?:decayed:

Opublikowano

no u kolegi na zakładzie :)

Opublikowano
no u kolegi na zakładzie :)

:naughty:

Opublikowano

Nowy Tomyśl, plac Fryderyka Chopina (koło stadionu)

granatowy sedan B5 na klubowych ramkach około godziny 21

blachy PNT 04387 o ile dobrze pamiętam :P

Opublikowano

Wczoraj czerwone EVO Hondzina PGS z ramkami A4 Klub Poznań Al. Niepodległości do PKS później Wilda, pozdrawiam Sąsiada

Opublikowano

Widziane za galeria arkada:

-Czarny sedan b6 PO...PC

-Srebny sedan b6 PZ...AY

-Widziany takżę podejrzany o nadmierną prędkość Srebny AVANT B6 i to chyba był Qbazulu:grin:

Opublikowano

dzisiaj okolo godz. 16:30 zielony sedan b5 wpuszczalem na obornicka i skrecal w wejony centrum handlowego ARKADA na obornickiej

Opublikowano
dzisiaj okolo godz. 16:30 zielony sedan b5 wpuszczalem na obornicka i skrecal w wejony centrum handlowego ARKADA na obornickiej

ja też gdzieś tam o tej godzinie byłem :wink:

Opublikowano
dzisiaj okolo godz. 16:30 zielony sedan b5 wpuszczalem na obornicka i skrecal w wejony centrum handlowego ARKADA na obornickiej

ja też gdzieś tam o tej godzinie byłem :wink:

Opublikowano

Pozdrawiam AREK SZYBCIEJ NIŻ 150 NIE JEŻDŻĘ sam rozumiesz w końcu to miasto ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.