Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] moja parasolka A4 cabrio, 2,5 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coż moge powiedzieć. Wiatr we włosach, komary w zębach i rns-e w drodze. pozdrawiam.

rok 2002, 2,5 tdi 163 km,

wypsażenie:

- xenon + spryskiwacze + (nie wiem jak to fachowo sie nazywa okreslmy ja funkcja czasu)

-czujnik zmierzchu i dzeszczu

- nawigacja (kolorowy wys w zegarach)

- czarne skóry

- podgrzewane fotele

- lodówka w schowku

- tempomat

- czujniki cofania

- 8 głosników bardzo ładnie grają

- 4 el szyby + el dach ofkors

sorrki ze nieumyta :D

111vj4.th.jpg

112np5.th.jpg

motor004ye3.th.jpg

aktualizacja z dachem :D

dsc01826zx2.th.jpg

dsc01830tu7.th.jpg

Opublikowano

fajna sztuka :th: do ilu można w miarę komfortowo podróżować bez dachu? :rolleyes:

Opublikowano

Super.. :th:

Zrob jeszcze zdjecia z dachem.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajna sztuka :th: do ilu można w miarę komfortowo podróżować bez dachu? :rolleyes:

z wiatrołapem można komfortowo podróżować moim zdaniem do 120 km/h, ale można i 180 gwarantuje że głowy nie urwie;

a róznica z wiatrołapem czy bez jest ogromna!

dach 3 warstwowy, wiec przy założonym dachu 200 km/h i jest cicho co mnie mile zaskoczyło;

z koncem tygodnia znajde wiecej czasu na umycie i zrobienie zdjęć to uaktualnie temat....

Opublikowano

spoko :th: daj jeszcze fotki ze środka jak dasz radę oraz jakiś szerszy opis

rok , silnik , wyposażenie itd :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko :th: daj jeszcze fotki ze środka jak dasz radę oraz jakiś szerszy opis

rok , silnik , wyposażenie itd :wink4:

rok 2002, 2,5 tdi 163 km,

wypsażenie:

- xenon + spryskiwacze + (nie wiem jak to fachowo sie nazywa okreslmy ja funkcja czasu)

-czujnik zmierzchu i dzeszczu

- nawigacja (kolorowy wys w zegarach)

- czarne skóry

- podgrzewane fotele

- lodówka w schowku

- tempomat

- czujniki cofania

- 8 głosników bardzo ładnie grają

- 4 el szyby + el dach ofkors

i to chyba wszystko, może nie ma tego wiele ale to jest cabrio wiec reszta sie nie liczy.

Tak jak pisałem rns-e w drodze :D

Opublikowano

Bardzo ładna. Nosiłem się z zamiarem kupienia takiego w USA tylko że z silnikiem 3.0 Benzyna - wygrała wersja sedan ze względu na nasz "piekny" klimat :tongue4:

Opublikowano

no rewelka Gratulacje :th:

Opublikowano

Hee, cabrio klekot :th:

Dałbyś więcej miejsc, szczególnie środka. Możesz zrobić zdjęcie silnika?

Opublikowano

dla mnie: PIEKNA! :notworthy:

Opublikowano

Po prostu MIODZIO! :)

Szkoda, że nie mam tyle mamonki żeby sobie sprawić taki do okazyjnych wypadów :(

Gratulacje !

Opublikowano

To chyba najpiękniejsze cabrio :th: Bratuluje .

Dach bordowy czy czarny ? :decayed:

Opublikowano

Fajoska :th: Wyrezałbym jednak od razu proste końcówki wydechu :decayed:

Opublikowano

Bardzo mi się podoba, jak byłem w Londynie to często widziałem takie jak Twoja, tyle że zawsze miały zamknięty dach :)

A co do wiatrołapu - masz automatyczny czy też go trzeba jakoś zakładać manualnie?

Bo w Z4 należy zakładać samemu... a to prawda, przy 120 z wiatrołapem lub bez różnica jest kolosalna.

____

A jak możemy tu prosić dodatkowe foto to ja bym prosił jeszcze takie, w trakcie składania dachu :)

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za miłe słowa.

porobie wiecej fotek silnika, środka, dachu przy weekendzie to wrzuce na forum.

pozdrawiam i szerokiej drogi zycze

Opublikowano

Gratulacje, świetny wybór, ja niedawno nabyłem taką sztukę tylko że w benzynce 1.8 T, wrażenia z jazdy są niesamowite, a z dachem jeździ się jak normalnym sedanem, miejsca z tyłu wystarczająco, a i bagażnik spory.

Miłego śmigania

Opublikowano

Ciekawe cabrio :gwizdanie: ja się tam nie widzę ,ale bardzo mi się podoba :th:

super wygląda rama szyby w aluminium polerowanym :th:

może inne felgi :mysli:

Gratuluję zakupu :th:

Opublikowano

piekna sztuka :slina:

gratki :th:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na początku aktualizacja z dachem, a na reszte nie starczyło baterii.

pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No panie :) sorki za odkopanie topicu ale coz ;) fajne fury sie oglada ;P

Pogratulowac auta ;))))

Ciekawe, kiedy mnie bedzie na takiego stac ;)))

Pozdrooo i zycze szerokosciii i duzo slonecznej pogody w trakcie jazdy :)!!!

cYa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.