Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgasł i nie chce odpalić


klaudik

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam pytanko dziś rano wsiadłem do swojej maszyny odpalając ja nie zapaliła mi za 1 razem ale ok to nic jak już zapaliła i po wyjechaniu z garażu ujechala 30 metrow i odmowila posluszenstwa co moze byc przyczyna ten nie fartowny filtr bo gdziesz czytalem ze po 170tys lubi sie odzywac a moja bestia mo juz tyle na liczniku lub inne rzeczy moga byc? dodam ze zadna kontrolka się nie swieci i to jest wlasnie dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kontrolka świeci tylko zanim auto zgaśnie na amen , później nic już nie świeci jak kręcisz, na 90% mówię ci że to wtryski, jak auto było regularnie serwisowane to w aso zrobią na " dobrą wolę producenta" ( mi się udało)jak nie to niestety trochę kasy wydasz, ale pocieszające jest to że teraz są już poprawione i trochą tańsze wtryski,żeby mieć pewność musisz podpiać VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez typuje jakas pompke- podepnij vaga i zczytaj bledy z 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda- zdechnie calkiem. Ale jak odepniesz od zepsutego wtyczke to odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może późno pisze ale ja stawiam na 100% na słynne pompowtryski PPD Siemensa. Nie ty pierwszy ja przechodziłem to trzy razy. Wal do ASO na dobra wole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wal z nia do niemiec. Slyszalem ze tak tez sie czasami udaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonic do ASO i zapytac nie zaszkodzi, cos mi swita, ze nie musi byc auto serwisowane by wymienic pompki w ramach dobrej woli producenta. W GB zrobili akcje serwisową na wszystkie silniki z piezo pompkami i wymienia się je na potęge bez wzglegu na przebieg/wiek/historie serwisową.

A tak na marginesie to nowym producentem pompek jest Continental i jak narazie jeszcze zadnej z nich nie widzialem uwalonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic sensowniejszego na myśl nie przychodzi jak wymiana wszystkich w ASO. Bo mimo ze cena przyprawia o palpitacje serca, to są zobowiązani dać 2-letnia gwarancje na to. A takie wyciąganie i wkladanie tych pompek to nie jest nic dobrego. Za każdym razem powinno sie stosować zestaw naprawczy który kosztuje 100zeta do pompki- inaczej ropa w bezynie i silnik dostaje w d*pę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak padla pompka nr 2 regeneruje ja a z biegiem czasu to wymienie wszystkie na nowe a powiec mi kolego gdzie mozna dostac te pompki od continentala i jak cena bo te simensiki to jakas parodia

w ASO, myśle, że innych już tam nawet nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 5600zeta za material + robocizna... :decayed:- spadles z krzesla juz?

Plusem jest to ze za ta cene masz gwarancje na nie przez 2 lata bez limitu km- dlateg mysle ze to ma sens w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 5600zeta za material + robocizna... :decayed:- spadles z krzesla juz?

Plusem jest to ze za ta cene masz gwarancje na nie przez 2 lata bez limitu km- dlateg mysle ze to ma sens w ASO

3150pln ppd continentala wraz z robotą w ASO Marszałek- taki miałem kosztorys, wymienili w moim przypadku za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w Grudniu jak sie pytalem to jedna pompka kosztowala w ASO Lellek Opole 2300 zeta pod warunkiem jak oddam swoja, wiec licze razy4 ( sorry zestawy naprawcze nie sa wtedy potrzebne, wiec wychodzi 9200 za material (pomylilem sie)

Micher- moze oni ci policzyli tylko robocizne????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...