Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pisk podczas otwierania szyb


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie podczas zsuwania szyb elektrycznych trochę mi popiskuje co jest bardzo denerwujące.

Macie pomysł jak temu zapobiec?

Pozdrawiam Paweł vel Strzała

PS

Jeśli temat w złym miejscu proszę modów o nie kasowanie a przesunięcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,były już podobne tematy http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-piszczaca-szyba-121069/#post1455912 http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b5-aff-piszczaca-przednia-lewa-elektryczna-szyba-30512/ Może coś pomoże.Też mam to u siebie i jest denerwujące,tymbardziej że boję się że porysuje szybę.Problem znika ale tylko na chwilę jak się szyby umyje:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przez 2 lata piszczaly wszystkie 4 szybki,

coraz bardziej mnie to denerwowało,

az do momentu, wysprejowania uszczelek

po ktores tam zimie mialem spreja do uszczelek zeby nie przymarzaly, cos chyba podobnego do silikon w spreju,

popsikalem na uszczelki(tez z meszkiem) tam gdzie szyba sie chowa,

i od tamtej pory cisza,

dodam ze zanim popsikalem, ten meszek byl taki szorstki/twardy, po popsikaniu zmiekl, i jest ok,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po użyciu tego spreyu nie miałeś tłustych szyb?Mam gdzieś taki szprej do uszczelek(przed zimą smaruje),sprawdzę czy pomoże:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po użyciu tego spreyu nie miałeś tłustych szyb?Mam gdzieś taki szprej do uszczelek(przed zimą smaruje),sprawdzę czy pomoże:eusathink:

miałem:) , w miejscu do którego upusclem szybe, z zewnetrznej strony było widac na wysokosci 1cm, kurz sie czepaił,

ale tragednii nie bylo, wazne ze nie piszczy,

poza tym to tluste z czasem zniknie,

(zrób sobie próbe na jednej szybie, )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij boczek drzwi, popsikaj na rolki i linki WD-40. Psiknij też na całej długości ślizgu szyby - tą rynienkę w drzwiach. I powinno byc po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...