Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3m look, czy są aż tak tragiczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! chciałbym coś zrobić z moimi lusterkami, nadać im trochę "nowszy" wygląd i w związku z tym mam pytanie, czy wszelkiej maści zamienniki na all___o to rzeczywiście totalny kicz? Podobaja mi się np.kierunki w lusterkach, a i mógłbym mieć też je podgrzewane, warto?

pzdr.

Opublikowano

I tak większość powie ci że to kicz i wieś tuning, ale i tak naprawdę liczy się to czy tobie się podoba.

Poszukaj w google jak a4 na takich lusterkach wygląda i jeżeli ci podpasuje to śmiało montuj.

Opublikowano

nie bedzie to dobrze wygladalo... co z regulacja lustra..... reczna poprzez wcisniecie szkla polcem.... jak zalezy Ci na podgrzewaniu to zrobienie w starych lustrach to kosz ok 20-30zl.... wszystko jest w odpowiednich dzialach...

Opublikowano
  • Autor

"Sterowanie: elektryczne (3 przewody)" to są one sterowane czy nie?

Opublikowano

moze jak bys zarzucil konkretnym linkiem to bylo by latwiej cos powiedziec :whistling: bo duzo jest bez..... ale to i tak nie zmienia faktu ze look to bedzie jak shit... ale skoro tobie sie to podoba to juz tylko i wylacznie twoja decyzja...

Opublikowano

No nie spodziewał bym się takiego tematu tutaj :facepalm: m3 look w a4 to nie jest udana opcja :bag:

Opublikowano

Stanowczo i zdecydowanie - NIE.

Opublikowano

jak tobie bto pasuje to rob wazne zeby tobie sie podobalo

Opublikowano
  • Autor

no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie :)

Opublikowano
no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie :)

To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi.

Wstaw foto swojej Audi :naughty:

Opublikowano

100razy nowocześniejsze to lusterko fabryczne niz te całe M-luki:facepalm: chcesz cos zmienić, zrób je symetryczne:wink:

Opublikowano

broń Cie żadnych M-looków, ostatnio widziałem taką jedną :facepalm: tak jak koledzy piszą jeśli chcesz zmienić ich wygląd to idź w symetrię, ale ten wątek na Twoim miejscu bym zostawił na później, no chyba że nie masz nic innego do zrobienia :decayed:

Opublikowano
no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie :)

To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi.

Wstaw foto swojej Audi :naughty:

dorzuc do tego grill poliftowy i juz bedzie mlodziej...

Opublikowano
no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie :)

To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi.

Wstaw foto swojej Audi :naughty:

dorzuc do tego grill poliftowy i juz bedzie mlodziej...

Chciałem też napisać, żeby grill wymienił, ale znając życie, to ktoś, kto chce wymieniać lusterka na M-Look, stwierdziły by, że nie ma sensu, bo prawie się nie różnią :decayed:

Opublikowano

nie polecam takich nakladek.. widzialem audi z takimi i to nie wyglada.. nakladki odstaja i czapi wsia..

Opublikowano

No ale według mnie i tak wyglądają lepiej niż m3...

Opublikowano
witam! chciałbym coś zrobić z moimi lusterkami, nadać im trochę "nowszy" wygląd i w związku z tym mam pytanie, czy wszelkiej maści zamienniki na all___o to rzeczywiście totalny kicz? Podobaja mi się np.kierunki w lusterkach, a i mógłbym mieć też je podgrzewane, warto?

pzdr.

To szukaj od Passata B5FL, B6 lub Superba i bedą z kierunkami i jakość adekwatna...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

m looki do bmw nie powinno sie mieszac marek:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.