Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wahaczy czy tulei?


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w B6 quattro z przodu wymienia się całe wahacze czy tylko tuleje wahaczy?

Zgłupiałem jak zobaczyłęm coś takiego:

LEMFORDER TULEJA WAHACZA AUDI A4 A6 A8 ALLROAD (2427587504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja sie tylko pytam co zrobic jak widze, ze sie guma powoli konczy w wahaczu dolnym przednim...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sworzeń jest dobry a tuleja sie wysrała to możesz wymień tuleje , ale to troszkę bez sensu bo przeważnie pierwsze padają sworznie, a jeśli stało sie inaczej to wymienisz tuleje a sworzeń i tak padnie i będziesz musiał kopic wahacz i kasa w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak juz tu jestem, to zapytam gdzie moge dorwac komplet wahaczy do a4 2.8 1997 193 KM quattro?.nigdzie nie moge ich dostac, chce wymienic caly tyl oprocz amortyzatorow

. sprawdzalem allegro i tam tylko uzywki sa. gdzie mozna je jeszcze dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak juz tu jestem, to zapytam gdzie moge dorwac komplet wahaczy do a4 2.8 1997 193 KM quattro?.nigdzie nie moge ich dostac, chce wymienic caly tyl oprocz amortyzatorow

. sprawdzalem allegro i tam tylko uzywki sa. gdzie mozna je jeszcze dostac?

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ :thumbup1:

Jeszcze kolega Dzik chyba coś ma http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...