Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik PALIWA! 1.8 T


miloszvip

Rekomendowane odpowiedzi

albo ci wciagnelo bak. zobacz pod auto jak wyglada. sprawdz tez pompe czy rowno siedzi bo mogl sie tez od gory znieksztalcic.

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

a i bardzo wazne, przetkales ta rurke odpowietrzajaca w nadkolu?

nic nie przetykałem... bo nawet nie mialem kiedy.. tylko wymieniłem zawór i od tamtej pory chodzi normalnie(oprócz wskaznika)

a tak apropop podłączylem pod vaga Audi i wyszły mi błędy.. w tym jednego nie moge znalezc "17978 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1570 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent"

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

i jeszcze jeden... "16885 P0501 Czujnik prędkości pojazdu – zakres / działanie A"

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 19:02 ----------

Panowie... ratujcie...:/ znowu "pali bezpiecznik" od pompy paliwa...:/ co to moze być? Pomózcie... bo opadaja mi juz rece...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też niedawno przepalało bezpiecznik od pompy, wskaźnik wariował, z wlewu syczało i bak wydawał dziwne dźwięki, pływak odpadł od mocowania przy pompie i pływał gdzie chciał w baku. Zrobiłem tak: jeżdżę bez korka wlewu, pływak zamocowałem tam gdzie powinien być, zawór odpowietrzania spryskałem preparatem smarującym, dodatkowo podłączyłem go do zasilacza około 6V (tyle wyszło na kostce zaworu w instalacji auta) i wyregulowałem wkrętakiem do momentu aż otworzył się. Podłączyłem do auta i po odpaleniu zaczął działać. Ostatnio znów go nie słyszę, pewnie jest do wymiany, albo wężyk do przeczyszczenia. Syczenie z wlewu jest trochę mniejsze. Wskaźnik dobrze wskazuje. Nadal jeżdżę bez korka, bo nie mam czasu porządnie zabrać się za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepi tylko,że ja juz zawór wymieniłem i mi nie syczy... a dalej wywala bezpiecznik i wariuje pływak:/ jaka może byc przyczyna?

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

moze problem tkwi w korku?? chociaż w baku nie syczy moze warto wymienic ko0rek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie syczy to nie sądzę najlepiej wyciągnij ją i zobacz co się dzieje pływak może tylko wypadł z szyny i dlatego pływa po zbiorniku i wariuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że u mnie końcówki na przewodach od pływaka prawie stykały się, brakowało tam chyba kostki (osłony) na przewodach, a pływak pływał nie przymocowany do szyny. Pompę jak pociągnąłem to się ruszała a nie powinna, powinna być zamocowana na okrągłym plastiku. Auto musiałem długo kręcić żeby odpaliło, okazało się, że benzyny w baku prawie nie było, a wskaźnik pokazywał 1/2. Przeczyściłem styki i teraz jest ok oprócz zaworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod dywanikiem w bagażniku masz taką czarną pokrywę i pod nią jest właśnie przykręcona pokrywa do baku a w baku pompka i pływak :) Będziesz miał okazję od razu pompkę przeczyścić może jakiś syf sitka pozapychał i dlatego ma ciężko zaciągnąć i ci bezpiecznik wywala, ale to tylko hipoteza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... ratujcie...:/ znowu "pali bezpiecznik" od pompy paliwa...:/ co to moze być? Pomózcie... bo opadaja mi juz rece...:(

powiedz kolego jaja sobie robisz? zrob i sprawdz to co ci napisalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...