Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kod do radia chorus


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem audi beta autoreverse (takie: http://autosc.ircd.pl/sprzedam/beta.jpg)

Auto stało z 8 h na słońcu i okazało się, że nie mogę włączyć radia, po włączeniu na zapłonie pali się napis SAFE. Wiem jak odblokować radio, naczytałem się na forum.

Problem w tym, że napis SAFE pali się nie na czerwono, jak wcześniej cyfry częstotliwości - kiedy radio jeszcze działało, lecz na jasno biało, tak że ledwo widoczny jest ten napis.

Po wciśnięciu kombinacji klawiszy DX i FM pojawia się napis 1000, ale nie mogę wbić kodu za pomocą klawiszy numerycznych 1-4. Od tego momentu żadne klawisze nie działają w radiu i nic się nie zmienia.

Próbowałem odłączać akumulator i nic to nie pomaga. Bezpiecznik od radia nr 37 jest też OK.

Czy ktoś z Was wie jak może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe że w wyniku wysokiej temperatury coś uszkodziło sie w elektronice radia, co do ekranu to najprawdopodobniej rozwarstwił sie od ciepła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie był bardzo gorący dzień, bywały większe upały i nic się z radiem nie działo.

Czyli pozostaje teraz wyjęcie radia i oddanie go do obejrzenia elektrykowi? A jak wyjąć radio? Można to zobić bez specjalnych uchwytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje elektronika ,a nie elektryka. Radio proponuje wyjąć kluczami do tego przeznaczonymi. Każdy sklep car audi ma takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...