Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po kupnie audi :kox:zdecydowanie polecam ten zabieg:naughty:

Opublikowano
  • Autor
To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po kupnie audi :kox:zdecydowanie polecam ten zabieg:naughty:

:grin: a pomyslec ze jeszcze 2 miechy temu kupywalem silniczek do wycieraczki :facepalm: bo stary umarl smiercia naturalna.

Opublikowano
To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po kupnie audi :kox:zdecydowanie polecam ten zabieg:naughty:

no reeejczel :decayed: gołe dupsko to jest to! :wink:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: Panowie do dziela.
Opublikowano

Dobry kombiak, widzą mi się te aluski ;)

Co do wycieraczki - OUT :D

Opublikowano
  • Autor
Dobry kombiak, widzą mi się te aluski ;)

Co do wycieraczki - OUT :D

Dzieki dzieki..no z alu jestem zadowolony ale stres tez jest przy parkowaniu :facepalm:

Opublikowano

Jak się o felgi obawiasz to zainwestuj w jakieś dobre śruby zabezpieczające :wink: Felgi robią naprawdę dobrą robotę, co to za model? Jakim sprzętem cykasz fotki?

Opublikowano
Jak się o felgi obawiasz to zainwestuj w jakieś dobre śruby zabezpieczające :wink: Felgi robią naprawdę dobrą robotę, co to za model? Jakim sprzętem cykasz fotki?

Raczej mu nie chodzi o to że mu gwizdną te fele tylko że przywali w krawężnik przy parkowaniu...

Opublikowano
  • Autor
Jak się o felgi obawiasz to zainwestuj w jakieś dobre śruby zabezpieczające

:wink: Felgi robią naprawdę dobrą robotę, co to za model? Jakim sprzętem cykasz fotki?

Nie w tym sensie ze mi zajumaja a le zobacz na foto jak ramiona wystaja zablisko kraweznika i :facepalm:

Model to TOMASON TN4

tom.jpg

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Foty robie kalkulatorem !!

Powaga a dokladniej Galaxy S2:naughty:

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Jak się o felgi obawiasz to zainwestuj w jakieś dobre śruby zabezpieczające :wink: Felgi robią naprawdę dobrą robotę, co to za model? Jakim sprzętem cykasz fotki?

Raczej mu nie chodzi o to że mu gwizdną te fele tylko że przywali w krawężnik przy parkowaniu...

Trafiles w sedno :grin:

Juz widzialem te alusy z za***ista sznita wokolo,doslownei dodatkowy rant na alusie.

Opublikowano

Już czaje co miałeś na myśli :decayed: Zaskakujące dobre foty robi ten samsung :cool:

Opublikowano
  • Autor
Już czaje co miałeś na myśli :decayed: Zaskakujące dobre foty robi ten samsung :cool:

Ten typ tak ma:naughty:

Jak na telefon to naprawde malina.

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

Kilka fotek z mini spota z nowym kolega :wink:

dbb3d0ca2613d112med.jpg

7fba5ed0e565fcdbmed.jpg

fda53b3cd4f90a6emed.jpg

Opublikowano

super autko :naughty: co to są za felgi ładny wzór ???

Opublikowano
  • Autor

watek do tylu masz filmik

dzieki za mile slowa :tongue4:

Fela to TOMASON TN4

Ziomek kiedy jakiegos spota zrobimy__!! Ostatnio bzl pod KAROLINKA i kolega z KK byl 1raz:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładna, na s-linach wygladala jak moja :P:P

btw. gdzie i jakie ledy kupowales do wnetrza??

zapodaj jeszcze skory kubełkowe, fisa, tempomat i bedzie konkret :)

Opublikowano
  • Autor
ładna, na s-linach wygladala jak moja :P:P

btw. gdzie i jakie ledy kupowales do wnetrza??

zapodaj jeszcze skory kubełkowe, fisa, tempomat i bedzie konkret :)

Dzieki.

Poszukam linka do ledow i ci podam tylko puzniej ok.

Z czasem jest plan na ww. rzeczy ale kasa jeszceraz kasa itd.

Z kad jestes?

Opublikowano

masz wszystko pod moim nickiem :P

od jednego kolesia brales te ledy :>

Opublikowano

Fajnie zmodzony avacior i te kółka są po prostu piękne ! :wink:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie zmodzony avacior i te kółka są po prostu piękne ! :wink:

Dzieki dzieki poka twoja bestyje :decayed:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

masz wszystko pod moim nickiem :P

od jednego kolesia brales te ledy :>

Ups faktycznie.

Kurcze kawalek drogi,ledy owszem bralem od ziomka jako caly kpl.do audika-wszystkie lampki.

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

masz wszystko pod moim nickiem :P

od jednego kolesia brales te ledy :>

Link do jednej z aukcji:

MODUŁ LED PODSUFITKA L23A 16 LED W5W C5W PANEL WAW (2477930404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Juz jakies 6 ms.smigam na ledach i malina.

Opublikowano

ja chyba zajade do norauto moze tam bedzie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.