Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki????


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam , Szukam i nie mogę nigdzie znaleść do mojej audi A4 S-Line z 2003 roku wycieraczek AERO?? Usłyszałem gdzieś że muszę wymienić całe ramiona żeby założyć właśnie takie AERO?? Próbowałem już chyba wszystkich marek i żadne nie podchodzą. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła!! CZyli nie ma szans że coś podejdzie pod te ramiona co mam?? Trza jednak kupić całe nowe. Jeszcze jedna sprawa lewe ramię jak jadę tak powyżej 120 km/h jak dochodzi do górnej krawędzi to wydaje taki dźwięk jakby kamień w szybę uderzał???? Mam takie wrażenie że szyba zaraz pęknie?? Masakra. Miał może ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno coś podejdzie ale jak chcesz Aero to cały zestaw musisz mieć. Możesz kupić używane ramiona koleś na forum sprzedawał komplet za 200zł. A co do tego dźwięku to może ramię przeskakuje na zębach i taki wydaje dźwięk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa lewe ramię jak jadę tak powyżej 120 km/h jak dochodzi do górnej krawędzi to wydaje taki dźwięk jakby kamień w szybę uderzał???? Mam takie wrażenie że szyba zaraz pęknie?? Masakra. Miał może ktoś coś takiego?

Mnie się to dzieje. Próbowałem z tym walczyć. Najpierw odkręciłem lewą wycieraczkę i przesunąłem ją trochę w kierunku maski na ząbkach, ale niestety nadal stuk występuje i wydaje mi się, że powoduje go element wycieraczki, ktory uderza o pióro.

Odnośnie wycieraczek AREO też chciałem je sobie zamontować i mam pytania:

1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

2. które wycieraczki są lepsze: standardowe ramiona czy ramiona AREO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście będę kupował ten zestawik, każdy kogo pytałem mówili że naprawdę warto zainwestować w Aero. A zestaw z allegro jest oryginalny jak chcecie sprawdzić to w Aso cena jest podobna do tej z allegro:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

Tu masz to samo taniej (sam kupowałem ten zestaw):

Wszystkie części nowe, oryginalne. Paczka doszła w 24 godziny.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub tu(kupowałem miesiąc temu,paczka dotarła na drugi dzień,super sprawa jeśli chodzi o Aero): RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG (2465218546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając dobre zniżki w ASO wychodzi jeszcze taniej :whistling: no i odpada koszt wysyłki i czas oczekiwania na paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wycieraczek AREO też chciałem je sobie zamontować i mam pytania:

1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

Ja znalazłem na allegro używane od razu z wycieraczkami, które się nadawały na jakiś sezon. W sumie dałem ze 120PLN. Trochę cierpliwości mnie to kosztowało, ale było warto (opłacało się) :decayed:

2. które wycieraczki są lepsze: standardowe ramiona czy ramiona AREO?

Myślę, że na forum powinna powstać taka lista modów, które można zrobić w naszych OOOO - osobiście uważam, że zmiana wycieraczek na AERO powinna być opatrzona tagiem: obowiązkowe (zaraz po kupnie auta). Jest ciszej, płynniej, więcej widać i wydaje mi się, że na dłużej starczają, ale nie robiłem żadnych testów...

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam , Szukam i nie mogę nigdzie znaleść do mojej audi A4 S-Line z 2003 roku wycieraczek AERO?? Usłyszałem gdzieś że muszę wymienić całe ramiona żeby założyć właśnie takie AERO?? Próbowałem już chyba wszystkich marek i żadne nie podchodzą. Pomocy
witaj tez chce kupic aero i jest takie cos zeby nietrzeba bylo wymieniac ramion

Wycieraczka Bosch Aerotwin Retro 550mm pasuje do normalnego ramienia na laczenie U

tylko jeszcze niewiem jak to sie spisuje i szukam opini kogos kto ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś Boscha i nie ma tragedii w miarę dobrze chodziły po szybie ale też będę kupował Aero bo opinie są jednoznaczne:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Boscha aerotwin i tak jak pisałem nawet nieźle chodziły. Z tego co ludzie piszą i kilku kolegów z forum mówiło mi że jednak te Aero typowe są rewelacyjne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ramion z łączeniami "U" dlatego pytam czy można same ramiona kupić? Bo w mojej Audi są i chyba we wszystkich tych modelach takie ramiona że nie można nic dopasować tylko trzeba całe nowe ramiona kupić. Byłem nawet w serwisie i pytałem to dostałem odpowiedź że TAK trzeba kupić nowe ramiona pod AERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak kilka postów wyżej napisane jest że trzeba kupić dodatkowo ramiona pod wycieraczki Aero nie ma innej możliwości:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ramion z łączeniami "U" dlatego pytam czy można same ramiona kupić? Bo w mojej Audi są i chyba we wszystkich tych modelach takie ramiona że nie można nic dopasować tylko trzeba całe nowe ramiona kupić. Byłem nawet w serwisie i pytałem to dostałem odpowiedź że TAK trzeba kupić nowe ramiona pod AERO.

Wytłumaczcie mi w jaki sposób w B6 macie ramiona z łączeniami U?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...