Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Opinie o vw LT


szczepanov

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic vw LT.Interesuja mnie wersja z dislem 2.5 lub 2.8.Moze ktos mial doczynienia z tym autem i moze cos o nim powiedziec.Szczegolnie o przebiegach,awaryjnosci i na co zwrocic uwage przy zakupie takiego auta.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego są to bardzo udane samochody. Mój kuzyn ma firmę transportową i używa tylko takowych z motorem 2.5. Z tego co wiem to 2.8 ma rozrząd na kołach zębatych. Przed wejściem na rynek nowego modelu na pompo wtryskach kupił kilka nowych. Jego samochody robią po 200 tys km rocznie i jeżdżą bez większych awarii. Uważaj na przebiegi bo słyszałem że w niektórych firmach przejeżdżają jeszcze więcej km. Spalanie na trasie przy prędkości 120 km w budzie max oscyluje w granicach 9 litrów ON. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecał bym ci jednak merca sa duzo lepsze od lt wiadomo roznia sie tylko silnkami ale to jest wlasnie najwieksza zaleta sprintera moj ojciec w firmie ma tylko mercedesy nie narzekamy nic sie nie dzieje nie trzeba pamietac o wymianach paska rozzadu nie ma przpływomierza w lt niestety czesto padaja dobrze przemysl zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że silniki mercedesa są lepsze od VW. A VW Lt to bardzo dobre samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek właśnie przerabia kolejnego dostawczaka ..tym razem Sprintera 313 Cdi .. znajomi z servisu diesla w Lublinie ..odradzili ojcu zakup LT .. Transitów i innych wynalazków :mysli:

Poprzednie Vito zrobiło pod jego nogą wiecej niz pół miliona km...zero problemów .

Jak to sie mowi w pewnych kręgach ...bez gwiazdy nie ma jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego że jak się uda :) - ale i tak słyszałem dużo złego na temat Merca - głownie sprawy elektroniki i bardzo czułych silników na jakość paliwa.

Co do czułych silników na jakość ON to prawda...byle czego nie wolno nalewać ..stare 2.9 smigają na wszystkim... CDI nie :decayed:

Trzeba pilnować ..lać uszlachetniaczy ect.

No ale 313 CDI w sredniej wersji spisuje sie nieźle.. Staruszek nie narzeka ... pociska :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz stare 2.9 były nie do zajechania - to opinia wielu kierowców. Takich motorów już się nie robi :>

No..tylko przy pełnym załadunku..nie widział górki a juz ją czuł ...ale jechał :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj LT 2.5 TDI,te 2.8 TDI sa dozo bardziej awaryjne i dozo wiecej pala.

merc z silnikami CDi to loteria,jak trafisz i pala po 12-13 litrow

w LTku jest sprawdzona 2.5 TDI R5,zywotna i malo pali,9-10 litrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...