Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzęsie całym autem na biegu jałowym


kowallo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że trzęsie mi autem na wolnych obrotach w aucie wymieniłem podczas dwu letniej eksploatacji dwumasa poduszki plecionke obroty takie jak powinny być. nawet gdy odkręce od turbo wydech auto tak samo trzęsie,miałem nowe poduszki silnika i musiałem stare wlożyć bo na nowych jeszcze bardziej trzęsło już nie wiem co mam z tym zrobic strasznie mnie to wkurza.może ktoś coś mi doradzi dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poduszki jakie założyłeś ? Z hydropodstawą czy jakieś tanie zamienniki Toprana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te stare oryginały też już są mocno zużyte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak ale na skrzyni tez mam nowe a i tak lewarkiem trzesie

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

jeszcze jedno po wymianie poduszek na zamienniki trzeslo kierownicą gdy zalozylem stare oryginaly nie trzesie kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wciśniesz pedał sprzęgła to drgania ustają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mocno to trzęsię? Bo to może nie byc wina poduszek. Ja miałem pęknietą srube mocującą jedną poduche i trzęsło tylko w jakimś zakresie obrotów a teraz mam założone obie z silnika 1.6 i nie czuje drgań na jałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem że trzęsie mi autem na wolnych obrotach w aucie wymieniłem podczas dwu letniej eksploatacji dwumasa poduszki plecionke obroty takie jak powinny być. nawet gdy odkręce od turbo wydech auto tak samo trzęsie,miałem nowe poduszki silnika i musiałem stare wlożyć bo na nowych jeszcze bardziej trzęsło już nie wiem co mam z tym zrobic strasznie mnie to wkurza.może ktoś coś mi doradzi dzięki.

a sprawdzales logi 013 i stan wtryskow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...