Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podpięcie syreny pod pompkę centralnego 8d0 862 257


PPPL

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pompkę 8d0 862 257, alarm jest taki że po zamknięciu z kluczyka i otwarciu np drzwi klamką od środka migają kierunkowskazy, chcę podpiąć syrenę tylko sygnał wychodzący z kostki 10 pinowej na pierwszym pinie ( http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf ) jest plusowy przerywany, sprawdzając prubierką świeci przeciwnie do migania kierunkowskazów (czyli kierunkowskazy gasną - podaje sygnał na 1-szym pinie, kierunkowskazy świecą - brak sygnału). Syrena jest bez własnego zasilania, jak ją podepnę pod 1-szego pina i masę to nie działa (sprawna - wpięta pod +12 i masę działa).

i drugie pytanie - czy da się pod tą pompkę podpiąć czujniki ultradźwiękowe CZUJNIK CZUJNIKI ULTRADŻWIĘKOWE RUCHU DO ALARMU! (2463560304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić wszystko tylko:

Głośne potwierdzenie zamknięcia\otwarcia auta jest w całej EU zabronione.

Doposażanie fabrycznego "alarmu", który jest tylko atrapą, bo przy otwarciu drzwi z wkładki kierowcy zostaje rozbrojony jest totalnym nieporozumieniem.

Jeśli obawiasz się o włam do samochodu/kradzież zamontuj normalny alarm np seo, tytan, code perfect + dodatkową odcinkę sensorową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje możliwość pogłośnienia sygnału dźwiękowego np. podczas załączenia się alarmu?

Klakson jest umieszczony w tylnym lewym nadkolu, po podłączeniu bezpośrednio pod aku trąbi głośno, natomiast gdy sygnał idzie ze sterownika pompki jest cichy. Da się to zrobić kodowaniem bądź np. jakimś potencjometrem na płytce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...