Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tarcz


STASIU227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o opinie chce wymienic tarcze z przodu razem z kolckami do audi a4 b5 1.9tdi tarcze są pełne 280mm . Jakiej firmy polecacie tarcze kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisza tutaj ze zimmermana sa dobre tarcze

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ja w moim mam tarcze ate i klocki ori i troszke popiskuja jak lekko nacisne na hamulec ale w sumie nie jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo na ten temat, ale czym więcej poczytasz, to mniej wiesz. Raz Textar jest git, a za chwilę ktoś napisze że to szrot. Sporo doświadczenia w tym temacie ma Dewastation. Doradził mi tarcze Zimmermana i klocki Ferodo premier albo Ferodo DSP. Tego się trzymam i szukam gdzie kupić i nie przepłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisza tutaj ze zimmermana sa dobre tarcze

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ja w moim mam tarcze ate i klocki ori i troszke popiskuja jak lekko nacisne na hamulec ale w sumie nie jest zle

Ja myślałem o takim komplecie BOSCH TARCZE+KLOCKI PRZÓD PEŁNE AUDI A4 B5 280X13 (2502390586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to potwierdzone, ale w innym wątku ktoś napisał, że Textar, Ferodo, Jurid to producenci których hamulce są wkładane na pierwszy montarz do wielu marek aut. Myślę, że coś to oznacza. Aczkolwiek na Juridach się rozczarowałem. Miałem kiedyś na tyle i się zwichrowały, a jeżdżę oszczędnie jeśli chodzi o hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu mocno przemyślałbym przejscie na 288/25mm

chyba że masz 16" to wal od razu 312/25mm

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Doradził mi tarcze Zimmermana i klocki Ferodo premier albo Ferodo DSP. Tego się trzymam i szukam gdzie kupić i nie przepłacić.

jaki wymiar tarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu mocno przemyślałbym przejscie na 288/25mm

chyba że masz 16" to wal od razu 312/25mm

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Doradził mi tarcze Zimmermana i klocki Ferodo premier albo Ferodo DSP. Tego się trzymam i szukam gdzie kupić i nie przepłacić.

jaki wymiar tarczy ?

A musze cos zmieniać? czy wytarczy że kupie większe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu mocno przemyślałbym przejscie na 288/25mm

chyba że masz 16" to wal od razu 312/25mm

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Doradził mi tarcze Zimmermana i klocki Ferodo premier albo Ferodo DSP. Tego się trzymam i szukam gdzie kupić i nie przepłacić.

jaki wymiar tarczy ?

A musze cos zmieniać? czy wytarczy że kupie większe???

Trzeba zmienić zaciski z jażmami, koszt używanych ok. 100 zł komplet na przód. Tarcze i klocki to już zależy co wybierzesz. Jak masz koła 15 ' to wejdą tylko 288/25. W mojej ,,rakiecie'' mam właśnie 15' i mogę ewentualnie założyć 288/25. Dewastation naciska żeby dać chociaż te 288/25, a ja jak ten baran ciągle przy tych 280 się kręce, ale z natury leniwy jestem a musiałbym się mocniej ubrudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...