Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana na większe tarcze przy 15 calach felg


Sebastian1983

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli nie chcesz wymieniać zimówek to wsadź tarcze nacinane i wiercone + kloo0cki jakies bardziej sportowe i juz 15 zima może wtedy zostać,

a jeśli chcesz wymienić na 322 tarcze to musisz razem z jarzmami i zaciskami z tego co sie orientuje a nie tak jak wyżej pisał ktoś ze te same są

wiesz w ogole o czym piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nie chcesz wymieniać zimówek to wsadź tarcze nacinane i wiercone + kloo0cki jakies bardziej sportowe i juz 15 zima może wtedy zostać,

a jeśli chcesz wymienić na 322 tarcze to musisz razem z jarzmami i zaciskami z tego co sie orientuje a nie tak jak wyżej pisał ktoś ze te same są

poczytaj jeszcze i wróć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy :decayed: koleś chce sobie posta nabić, szkoda że najpierw się nie dokształci :wink: i aby nie było OT to na 312mm bez problemu wchodzi felga 16" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w AUDI A6 1.9 TDI 130KM 2003 siedzą tarcze 288/25 ? Czy zaciski z jażmami wejdą do majego hebla ? Mam obecnie 280.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 po lifcie ma alu zwrotnicę i tam jest inny rozstaw śrub na jarzmie, jak dobrze pamiętam to 144 albo 145 a Ty potrzebujesz na 94 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na giełdzie w Gliwicach by się znalazło. Szkoda mi tylko pół niedzieli stracić. Dewastation miał jeszcze coś poszukać u siebie, ale cóś się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie na 100% nic nie znajdziesz a jak już to w chorych cenach. Też miałem jeszcze ostatnio zestaw ale poszedł. Artur sprzedaje za 240zł ze swojego parcha i to są dwie dobre oferty, za mniejsze pieniądze raczej nie znajdziesz :wink: Jak coś to pisz na PW

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

może coś poradzę w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o taniej, wolę dołożyć do czegoś dobrego, pewnego. To w końcu hamulce, moje być albo nie być. Za tarcze i klocki wyjdzie z tysiąc, na zaciskach nie będę dziadować. Ale nowe odpadają. Jak coś masz to daj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na giełdzie w Gliwicach by się znalazło. Szkoda mi tylko pół niedzieli stracić. Dewastation miał jeszcze coś poszukać u siebie, ale cóś się nie odzywa.

co dokładnie potrzebujesz ?

przez nieuwagę wykasowałem całą zawartość poczty i d...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski z jażmami pod tarcze 288/25 na przód, tarcze przód i tył Zimmermany i klocki Ferodo DSP komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski z jarzmami wez od Arturoo, ma w dobrej cenie

reszte załatwie Ci po niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 312 :naughty: jak już zmieniasz to zmieniaj na 312 bez sensu na 288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felusie bym musiał zmienić a takie ładne zimówki jeszcze mam. Poza tym przód będzie lala, ale tył jest skomplikowany i musiałby zostać w oryginale. Potem przy hamowaniu tył mnie wyprzedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie bedzie miało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka sie pyta, co taki zamyslony jestem. Muszę przetrawić sprawę opon.

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Zostanę przy tych 288/25. Koszty rosną a jeszce sprzęgło kompletne do wymiane i parę drobiazgów. Przy tym co mam teraz, to pewnie będzie i tak ok. Dewastation, daj info co i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wymieniaj teraz, ogarnij auto i wymień jak kasa będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie głównie trasy po 500 km i na ogół hamulce nawet się nie zagrzeją. Obecnie mam klocki trw a tarcze jekieś no name (miały być TRW ale mechanik przciął w h...) i czuję lekkie wibracje, dlatego nie chcę czekać. Mój styl jazdy to ekonomia. Wierz mi, zrobiłem na tym zestawie z 35 tyś, a klocki może w połowie zużyte. Kwestia utrzymywania odstępu za poprzedzającym autem. Myślę, że przez dwie większe tarcze pakować kolejny setki w felgi i opony nie ma sensu. Ja z moim stylem jazdy tego nie odczuję. Poza tym moje autko już leciwe, nie długo będze trzeba się rozglądać za innym. Myślę, że dla dobrego samopoczucia te 288 Zimmermany i Ferodo DS jak dla mnie wystarczy. Wnioskuję tak po przejechaniu już 200 tyś km na fabrycznym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup tylko dobre tarcze i klocki, szkoda kasy ładować skoro i tak masz zamiar sprzedać, masz wentylowane czy nie? Jak pełne no to zawsze ma to sens a jak wentylowane to tych 8mm nie odczujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...