Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line


kivlov

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu do użytku oddałem salon - oraz sypialnie. Kurcze koszty zakupu audi to pikuś przy remontach. Chyba taniej jest się na nowo budować.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Audiczka właśnie się suszy - została gruntownie wyprana wraz z podsufitką - efekt piorunujący. Polecam - świetna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana pożyczyła profesjonalny odkurzacz piorący i powiem, ze efekt jest piorunujący. Zaoszczędzone 180zł - bo tyle sobie u mnie życz za taką zabawę wraz z podsufitką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna podsufita - zacieki nie wyjda na 100000% tak zrobione. Chcę wymienić na czarną ale $$ moze kiedyś się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jest jasno w aucie od tego prania :) Bez obaw - wszystko dobrze wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w województwie pomorskim.

Może długo się nie odzywałem, ale nie znaczy, że Audi się nie ruszała. Założyłem listwy progowe s-line B7, wczoraj wymieniłem wahacze w przednim zawieszeniu, ustawiłem całą geometrię. Teraz szukam jakiejś czarnej podsufitki w dobrej cenie i oczywiście na nowe rury do wydechu, ale pochłonęły mnie ostatnio remonty więc cieniutko z kasą.

ps. właśnie wyszorowałem swoją piękną (żal nie wykorzystać takiej pogody).

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 15:43 ----------

Właśnie zmieniłem opony na zimowe, ale niestety Audi osttanio prawie wcale nie jeździ, gdyż obecnie mam auto służbowe więc prawdopodobnie będe szukał nowego nabywcy :((( żal mi go sprzedwać więc zapytam czy rodzina nie chce, albo zostawie mojej drugiej połówce. Zmiana polo na Audi będzie duża, a spalanie niższe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
A dużo się działo w AUDIO teraz planuje zakup nowego SUBA i pociągniecie nowej instalacji, ale wstrzymałem wszystko, gdyż zastanawiam się nad sprzedażą auta bo ostatnio nieustannie jeżdżę tylko służbowym. Sam nie wiem co zrobić.

Trochę się zaniedbałem, ale już wracam.

Świeżo po wymianie rozrządu ze wsyztskimi napinaczami i paskami - oj trochę kasy wyszło, ale jak cicho pracuje.

EDIT 15.10.2014

Przed sekunda wymieniałem nowe pióra wycieraczek BOSHA - ciemno jak w D, a tu taki dziwny mechanizm, ale się udało.

Już zamówiłem nowe RADIO, teraz nowy sub i prawdopodobnie zmienię wzmacniacz na głośniki z przodu. Trzeba będzie także wygłuszyć bagażnik oraz jak budżet pozwoli to wreszcie zmienię moje końcówki wydechu na takie co sobie wymarzyłem.

EDIT 14-11-2014

Dziś zostały zmienione wszystkie filtry oraz oczywiście olej. Strach się bać ile teraz będzie palił bo ostatnio na dłuższej trasie - trochę emerycko, ale bez specjalnego zamulania spalił mi 4,63l/100km (liczone jak zwykle ręcznie nie z komputera). Coraz bardziej się waham nad zmianą tej maszyny na B8 bo nie wiem czy tak mało będzie paliła 170 konna B8.


EDIT 15-11-2014

Zmienione żarówki H7 - jedna padła, ale ja zawsze zmieniam kompletami. Kto wymyślił takie głupie rozwiązanie dojścia do zmiany żarówek?


EDIT 29.11.2014

Wyczyszczony EGR oraz wymiana kilku uszczelek.

Kilka dni temu zanotowałem najniższe spalanie na dystansie 1100km (4,5l/100km) wszystko zawsze mierzone ręcznie (zatankowane do pełna). Wczoraj 4,95l/100. Może po moich zabiegach zejdzie jeszcze mniej. Dużo daje ciśnienie w oponach (po mrozach warto sprawdzić raz jeszcze) oraz sama wymiana opon z letnich na zimowe - 18" vs. 16" no i ta szerokość :)


EDIT 10-03-2015

Zmiana całego zawieszenia przód tył wraz zamortyzatorami i sprężynami na s-line!,

- wymiana hamulców (tarcze klocki oraz zaciski).

Edytowane przez kivlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT 10-03-2015

Zmiana całego zawieszenia przód tył wraz zamortyzatorami i sprężynami na s-line!,

- wymiana hamulców (tarcze klocki oraz zaciski).

Może i jestem nowy na forum, gdyż szukam Audi A4 B6 dla siebie,

ale nie rozumiem jaki sens zmieniać calutkie zawieszenie, jeśli chce się sprzedać samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden sens, ale zakupione było już prędzej więc teraz tylko montaż był. Teraz szukam nowego pojazdu, gdyż potrzebuję leasingu na firmę stąd szybkie zawirowania motoryzacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda na bardzo zachęcająco. Szkoda tylko, że z Gorzowa Wlkp. to dość daleko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest daleko, aby kupić auto dla siebie? Ja po sprzęt audio do domu do Niemiec jeżdżę. Zapraszam


EDIT 3-4-2015

- Wymiana na gwarancji napinacza paska alternatora wraz z paskiem na nowy,

- wymiana oleju i filtrów,

- poprawione mocowania tłumika.


Auto na sprzedaż. Od wczoraj mam już nowy pojazd.

Jak ktoś chętny pisać na PW e-mail: [email protected] tel. 508 747 297

2b867e17f32a0451med.jpg

c7eb9dd933b6a042med.jpg

9ae6894d4aed78e6med.jpg

4499a972be2373e3med.jpg

affbd2f2cec0b5famed.jpg

a8f0b85c0f979018med.jpg

5f1fef53347ed929med.jpg

e17239f253772dd7med.jpg

156760587bb72395med.jpg

691991a3e80fa15bmed.jpg

efa4dd908790c0b7med.jpg

45068d58e266a2bcmed.jpg

f0d82521cbf7bbddmed.jpg

3f86eaa4e691cd1amed.jpg

57f23e21839244ffmed.jpg

0a439522b149b257med.jpg

ea80d4e5eb0a46d9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe auto:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315765-ford-mondeo-mk-iv-2012r-sport-20-tdci-163km-werjsa-limitowana/

Hej, właśnie zmieniłem opony i felgi na letnie w mojej A4. Przy okazji zmieniłem dwie opony na tył bo już były w słabym stanie i teraz z tyłu są Bridgestone 245/40/18. to się nazywa opona wielka. Ładnie się prezentuje teraz.

http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-potenza-s001-245-40-r18-93-y-fr?gclid=CJSOrM3i_8QCFc3MtAodgXsA9g

bridgestone-potenza-s001-4240-t-f-l600-s

Bieżnik: asymetryczny - nowoczesna rzeźba bieżnika podzielona na dwie strefy- gwarancja osiągów na najwyższym poziomie. Klasa: premium - nowoczesna technologia, doskonałe osiągi. Przeznaczenie: samochody osobowe. Rozmiary: 16 - 20 cali. Informacje o producencie: Bridgestone to jeden z największych producentów opon na świecie i jeden z liderów technologicznych w branży. Firma pochodzi z Japonii, a jej produkty charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania. Nowatorskie technologie Bridgestone są wykorzystywane do produkcji opon różnego rodzaju - od przeznaczonych do samochodów osobowych po samolotowe. Japońska firma bardzo mocno angażuje się w sporty motorowe. Opony marki można było spotkać między innymi w Formule 1. Warto wiedzieć, że fabryki opon Bridgestone znajdują się także w Polsce. Do koncernu należą również popularne marki Firestone i Dayton. Opony japońskiego koncernu są montowane na pierwsze wyposażenie w wielu markach aut, np. w Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Opel, SEAT, Skoda Auto, Suzuki, Peugeot, Toyota czy Volkswagen. Opis technologii: Opony Bridgestone Potenza S001 to opona najwyższej klasy, która gwarantuje topowy poziom osiągów. Asymetryczny bieżnik modelu został doskonale dopracowany - podczas projektowania opony czerpano z doświadczeń wyniesionych przy pracy nad modelem RE050A. Opona doskonale sprawdzi się w mocnych samochodach o sportowym charakterze. Podstawą jest oczywiście bezpieczeństwo - Bridgestone Potenza S001 umożliwia zachowanie pełnej przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni nawet podczas jazdy z wyższą prędkością. Optymalnie dobrany system nacięć w bieżniku usztywnia oponę, co zwiększa jej powierzchnię kontaktu z drogą. Taka budowa ułatwia manewrowanie i pokonywanie zakrętów, a co za tym idzie ułatwia dynamiczną jazdę. Rowki w wewnętrznej części bieżnika szybko odprowadzają wodę na zewnątrz opony zapewniając ochronę przed niebezpiecznym zjawiskiem aquaplaningu. Z kolei solidne klocki w części zewnętrznej ułatwiają zachowanie stabilności na suchej nawierzchni. Opona Bridgestone Potenza S001 posiada konstrukcję, która redukuje hałas i wibracje, co przekłada się na wysoki komfort podróżowania. Krzemionkowa mieszanka gumowa nie tylko poprawia przyczepność na mokrej drodze, ale też chroni przed szybkim zużyciem i umożliwia redukcję spalania paliwa (małe opory toczenia). Bridgestone Potenza S001 znajduje się na fabrycznym wyposażeniu np. Ferrrari F458 Italia, Porshe Panamera, czy Audi RS5.
Edytowane przez kivlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ja w sobote jade oglądać to auto mam 650km w jedną strone wiec samo paliwo wyjdzie mnie ponad Tysiąc złotych. Ale mam nadzieje, że będzie warto przeczytałem wszystko rozmawiałem z kolegą i chyba wszystko jest na tip top.

Czekam na dodatkowe foto i info czy klima sprawna.

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zł paliwo, oj dużo pali Twoje auto :D


Zdjęcia zrobię chyba jutro, bo dzisiaj znowu deszcz, a w tygodniu nie było mnie prawie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...