Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] [ALL B6] To moja furmanka A4 2001 TDI sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:cool: :cool:Przywiozłem to auto ze szkocji z miasta aberdeen auto jest na angielskich tablicach mieszkam w irlandi w mieście Galway z samochodu jestem zadowolony dobra cena 4000 funtów tym bardziej że funt tak nisko stoi na dzień obecny. Przewoziłem to auto 23 godziny ale warto było jest w idealnym stanie serwis pełny co roku w salonie audi

[/glow]

mediavy9.jpg

mediajpeg6kb4.jpg

mediajpeg4pk7.jpg

mediajpeg5ya9.jpg

To tyle narazie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Opublikowano

cos fotki chyba nie banglaja

Opublikowano
  • Autor

wiem spoko :) zaraz będa

Opublikowano

już są GIT furmanka :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki stary :) sam jestem zadowolony przesiadłem się z paska też 2001 ale audi jest o klase lepsze

dsc02789xq7.jpg

strasznie dużo fotoradarów w Szkocji mają my slałem że u nas jet dużo ale tam w mały miasteczku na odcinku 5km było ich około 15 :thumbdown:

dsc02821eq3.jpg

Opublikowano

4000 funtów ...dobra cena :naughty:

A zdarzają sie w takiej cenie tylko z kierownicą nie po barbarzyńsku ? :decayed::kox:

Opublikowano

ładniutka niunia :naughty:

Opublikowano

dzięki stary :) sam jestem zadowolony przesiadłem się z paska też 2001 ale audi jest o klase lepsze

dsc02789xq7.jpg

strasznie dużo fotoradarów w Szkocji mają my slałem że u nas jet dużo ale tam w mały miasteczku na odcinku 5km było ich około 15 :thumbdown:

dsc02821eq3.jpg

No to ładnie. Na odcinku 15 kilometrów wylicza Ci średnią jak jedziesz za szybko to mandacik. Miód

Opublikowano

fajna

ale przeraza mnie kiermana z prawej strony w audi

dziwne, bo jak pomysle o jezdzie po polskich drogach jakas japonska maszyna (skyline'm, albo typowa maszyna do driftu), to nie mam obaw :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spoko jest z kierą po drugiej stronie pierwsze dwa dni jest dziwnie ale idzie się szybko przyzwyczaic znowu jak wracam do polski to szukam dzwigni zmiany biegów w drzwiach a raz nawet zdarzyło mi się chwilę pod prąd w polsce jechać :) dopiero okrzyk mojej mamy :shocked: i zjechałem na właściwy pas to tak jest jak sie długo w polsce nie jezdi

Zobacz na strone auto trader czasami się trafi auto z kierą po właściwej stronie kolega ostanio kupił audi TT za dobrą cene dużo naszych rodaków na polskich blachach można kupic nawet od 3000 funtów niezłe auto i przekładkę kiery zrobić w polsce tylko nie wiem jak z homologacją teraz

http://http://www.autotrader.co.uk/

Opublikowano

Furka fajna :th: zastanawiam się tylko co ona ma wspólnego z określeniem "Sport"? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ale w papierach ma wpisane sport może na wyspach inaczej klasyfikują :)

Opublikowano

możliwe , spoko :th:

pomaluj jeszcze te czarne dokładki pod kolor zderzaków i będzie git :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

też tak myślę bo to nie wygląda dobrze i alumy fabtyczne małe trochę :hi:

Opublikowano

Stary , gdybyśmy mieli takie drogi w PL po jakich Ty codziennie pomykasz to większość jeździła by na 19`

Opublikowano

Furka fajna :th: zastanawiam się tylko co ona ma wspólnego z określeniem "Sport"? :mysli:

Się czepiasz, przecia widać jak wół że ma środek s line, a na wyspach moze to sie nazywac Sport, nie sądzisz?? :tongue4:

Opublikowano

Furka fajna :th: zastanawiam się tylko co ona ma wspólnego z określeniem "Sport"? :mysli:

Się czepiasz, przecia widać jak wół że ma środek s line, a na wyspach moze to sie nazywac Sport, nie sądzisz?? :tongue4:

Się czepiasz , przecia ja nie mieszkam na wyspach i nie wiem jakie tam są oznaczenia więc zapytałem grzecznie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

witam nie wiem jak porównać twardość zawieszenia ale to jest dosyć twardę może zawieszenie jest sportowe w porównaniu z innym modelem jest duża różnica ale nie jestem pewny do końca czuje bardziej dołki i górki hehehe

Opublikowano

ładna ładna, fajnie wyglada zawieszenie bo chyba jest troche nizej niz standardowe... do takiego przeswitu wlasnie zmierzam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.