Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie mam 21 lat i chciał bym na siebie zarejestrowac auto to tak mniej wiecej ile bym płacił za OC???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie mam 21 lat i chciał bym na siebie zarejestrowac auto to tak mniej wiecej ile bym płacił za OC???

...tak "mniej więcej" to Twoja konkretnie składka OC zależy od wielu czynników chociażby miejsca zamieszkania, stażu prawa jazdy itd...

...poza tym spójrz na nagłówek strony, gdzie rozpocząłeś ten wątek :facepalm:

Kalkulator ubezpieczeńPorównaj, dostosuj, wykup! Ubezpieczenia są izi.

izi.pl ::: Pierwsza porównywarka usług w Polsce | Ubezpieczenia Kredyt Depozyt Oszczędności Fundusze Internet Komórka Telewizja Prąd Energia

- czy nie prościej Ci będzie z tego skorzystać?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaka pojemność autka , gdzie mieszkasz , jaka ubezpieczalnia , wiek autka , sądząc po twoim wieku to zniżek brak . Jak masz możliwość to weź sobie kogoś ze zniżkami na wspolwasciciela np ojciec, brat, siostra, mama i wtedy najtaniej masz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youcandrive, tam sobie wejdz, korzystne ubezpieczenia wlasnie dla mlodych ludzi , tylko ze auto musi byc na ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale jeszcze parę innych firm w sumie ma calkiem fajne warunki ostatnio. Dlatego ja w sumie bardziej bym polecał porównać sobie, bo to dużo czynników wpływa na składkę, i w sumie różnice między najtańszą a najdroższą ofertą mogą sięgać nawet 260%, zwłaszcza w przypadku młodziutkich kierowców. Ja to sobie zawsze robię przez ipolisa.pl i jakoś nie kojarzę, żeby mi się z porównaniem machnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...