Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomoc przy programowaniu modulu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam modul 433 AS

i dzialalo mi zamykanie okien z pilota ale cos namiszalem

obecnie mam kodowanie na 6976 i w kanale 62 wartosc 3

co mam poprawic

auto posiada

dwie przednie szyby elektryczne zamek centalny bez alarmu

Opublikowano
Witam, mam modul 433 AS

i dzialalo mi zamykanie okien z pilota ale cos namiszalem

obecnie mam kodowanie na 6976 i w kanale 62 wartosc 3

co mam poprawic

auto posiada

dwie przednie szyby elektryczne zamek centalny bez alarmu

tu masz rozpiskę kodowania

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/index27.html

Opublikowano
  • Autor

I wedlug tego powinno być 6976 i adaptacja kanalu 62 +1+2 wiec 3 podaje i szyby sie z kluczyka nie zamykaja a zamykaly :(

Opublikowano
I wedlug tego powinno być 6976 i adaptacja kanalu 62 +1+2 wiec 3 podaje i szyby sie z kluczyka nie zamykaja a zamykaly :(

w kanale 62 wpisz 15 i spróbuj czy zamyka-odmyka z kluczyka też trzeba dłużej przytrzymać kluczyk w pozycji zamykania lub otwierania ,sprawdź też przewody w osłonce gumowej między drzwiami a słupkiem

Opublikowano

a czy jak przytrzymasz przyciski w drzwiach to szyby idą automatycznie w dół/góry?? Może wystarczy je "zaprogramować" na nowo. Tzn. podnieść szybę max do góry i trzymać przycisk ok 5 sek. po zamknięciu szyby i to samo w dół, czynności powtórzyć w prawych i lewych drzwiach i może pomoże.

Opublikowano

a szyby przy użyciu przycisku zamykają się same? Może musisz je przyuczyć? Bez tego zamykanie z pilota też nie działa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zamykają i otwierają

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 13:38 ----------

15 w adaptacji nic nie dało

---------- Post dopisany 15-08-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 22:42 ----------

a który przewód w drzwiach odpowiada tej funkcji, bo kodowanie raczej jest ok

Opublikowano
zamykają i otwierają

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 13:38 ----------

15 w adaptacji nic nie dało

---------- Post dopisany 15-08-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 22:42 ----------

a który przewód w drzwiach odpowiada tej funkcji, bo kodowanie raczej jest ok

zrób jak napisał Lukasz_mk2 i dłużej przytrzymaj przyciski na pilocie:wink:

Opublikowano
  • Autor

robiłem to co łukasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.