Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja właśnie skończyłem oglądać "Istotę", jak dla mnie trochę przereklamowany, ale da się obejrzeć... 6/10 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś środa - co tygodnia recenzja :naughty:

Byłem na Incepcji- dla mnie mistrzowskie kino... dużo akcji,niesamowite efekty, skomplikowana fabuła, super gra aktorska, mega zakończenie :gwizdanie: ja na pewno wybiorę się jeszcze raz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

The Ghost Writer , Polańskiego , bardzo dobry thriller sensacyjny :good:

Opublikowano

Byłem na Incepcji- dla mnie mistrzowskie kino... dużo akcji,niesamowite efekty, skomplikowana fabuła, super gra aktorska, mega zakończenie :gwizdanie:

potwierdzam - jeden z lepszych filmów jakie oglądałem :kox:

The Ghost Writer , Polańskiego , bardzo dobry thriller sensacyjny :good:

zasnąłem w połowie... :thumbdown:

Opublikowano

...nie gadaj , jak dla mnie bardzo dobry film :good:

Opublikowano

Dokładnie, Bestpalyer bez instalacji, 1MB i wszystko czego potrzeba. Niestety stary, poczciwy Subedit na WIN7 nie działa i nadal go nie aktualizują :(

co Ty gadasz, Subedit działa mi na 7-mce :) poszukaj na necie porady, coś trzeba przestawić i jest git

Opublikowano

Rok temu jeszcze nikt niczego nie wymyślił odnośnie SubEdit'a i WIN7. Teraz jest już za późno - Bestplayer jest idealny jak na moje potrzeby :decayed:.

Odnośnie filmów - przymierzam się do Autora Widmo i Iverson mnie przekonał :)

Wczoraj zaliczyłem "Repo Men" - nie każdemu się spodoba (SF), ale oglądanie umila muzyka w filmie.

Opublikowano

polecam "Incepcja" :)

Opublikowano

Schalter-Schron ciekawy film nawet

Opublikowano

Schalter-Schron ciekawy film nawet

potwierdzam :good:
Opublikowano

<butcher> ostatnio byłem na Incepcji...

<butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze

<butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."

:polew:

Opublikowano

<butcher> ostatnio byłem na Incepcji...

<butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze

<butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."

:polew:

:polew: je..ny

to jeden z tych tekstów- Kto ma pilota :polew:

Opublikowano

<butcher> ostatnio byłem na Incepcji...

<butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze

<butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

środa z orange i nie ma na co iść, z braku laku zaliczyłem piaski czasu, całkiem miła bajeczka :cool1:

Opublikowano

<butcher> ostatnio byłem na Incepcji...

<butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze

<butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

środa z orange i nie ma na co iść, z braku laku zaliczyłem piaski czasu, całkiem miła bajeczka :cool1:

ja też odpuściłem od nie pamiętam kiedy... :disgust: a w dodatku czeka mnie w tym tyg. jeszcze step up 3d z moją :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

nie no proszę Cię, nie daj się....

Opublikowano

wytłumaczcie mi jak działają środy z orange??

Opublikowano

2 bilety w cenie jednego

Opublikowano

wystarczy tel w orange?

Opublikowano

nie no proszę Cię, nie daj się....

walczę z tym, ale chyba się poddam i jutro się wybiorę :sick3: dobrze, ze to świeża znajomość to się w "nią" zapatrzę - zamiast na ekran :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 18:58_________________________________________________

wystarczy tel w orange?

nawet nie potrzeba tel. w orange przy kasie podajesz końcówkę numer (3 ostatnie cyfry) i kod... mi zawsze znajomy wysyła :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.