Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

mi w ostatnim Rambo nie pasowała mina Sylwka którą miał przez 95% filmu , wyglądał jakby nie srał conajmniej 2 tygodnie :kox:

:polew: :polew: :polew: zgadzam się w 100%

A co do efektu motyla to naprawdę świetny film, podobały mi się wszystkie części :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luka3s ile bym wątków nie przeglądał, wszędzie robisz gnój i czepiasz się kogoś... daj sobie trochę na luz :wink4:

Fabuła w Death Race? Hmmm... po pierwszych 18 sekundach filmu wiesz jak się skończy, fakt bogato. Do mnie jakoś to nie przemawia, ale oczywiście nie neguję tego.

Sorry za OT.

Ostatnio mnie wzięło na stare polskie produkcje "Psy" i "Psy 2" :decayed:

klasyka gatunku:

-Stopczyk, co Wy tam palicie po nocach?

-Ja? Radomskie... Ale jak Pan major woli to Franz ma camele...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do efektu motyla to naprawdę świetny film, podobały mi się wszystkie części :good:

Pierwsza część to przypał na max'a - rewelacja :slina:

Pozostałe... Mocno średnie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to nie ja się czepiam, tylko mnie się czepiają. Ktoś piszę że nie ma fabuły np. Rocky ... jeżeli obejrzał ten film uważnie, to powinien skminić fabułe bo jest i to głęboka, ale oczywiście nie, bo on ma 40 lat a ja 18 i jakby nie było to on ma racje a dotego 1000postów i każdy pójdzie za nim mimo że nie ma racji.

A jechać sobię też nie zamierzam i o swoje walczyć trzeba :disgust: W Rockym jest dobra fabuła, a do tego dobry przekaz/ morał. A ktoś mi piszę że nie ma nic... no to gratuluje.

Nie chce mi się już negocjować bo to bez sensu... ale jak ktoś mi się czepia tyłka to proste że odpowiem. I skoro ja zacząłem tu robić gnój Michał, to pokaż w którym momencie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że w Rocky'm jest fabuła, tylko że słaba...

Mnie również nie urzekła ta produkcja, podobnie jak Rocky V...

Dla mnie najlepiej dla tej sagi by było jakby się na Rocky IV zakończyła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam fabuła urzekła właśnie, masz racje najlepiej byłoby gdyby skończyło się na IV części. Potem już przyznam jest sranie w banie.

Tyle na moje oko, fabuła pokazuje to, że gdy człowiek dąży do celu, czegoś chce to dochodzi do tego.

Od pierwszej części Stalon był mordotłukiem, mieszkał skromnie, był otwarcie biedny. Dostał szanse, początkowo w siebie niewierzył, stoczył walkę z mistrzem świata, gdzie prawie wygrał. Jest doskonale pokazane jak człowiek od zera wchodzi ciężko po schodach na szczyt, aczkolwiek jest też pokazane, kiedy kasa zaczyna uderzać mu do głowy zaczyna trenować w jakiś publicznych salach, gdzie są gapy chcące autografy, przeszkadzający mu w treningu, a w tym czasie powinien sumiennie się przygotowywać przed ciężką walką bodajże jest to III część. Facet sam dochodzi do wszystkiego, aż w pewnym momencie wszystko traci..przez swoją głupotę i zbyt dużą pewność siebie. Powoli traci najlepszych przyjaciół i trenera, idzie przez życie z żoną, która niedługo też umiera.

Chociażby ten tekst... jest rozbrajający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s, ogólnie masz problemy z jakąkolwiek krytyką. Ktoś się z Tobą nie zgadza to od razu bierzesz to do siebie.

Takimi atakami autorytetu sobie nie wywalczysz a tylko zrobisz z siebie pośmiewisko.

Jesteś tu nowy więc się dostosuj do panujących zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę to do siebię, bo krytyke można jakoś inaczej odzwierciedlić, a nie teksty typu " ACH SPOJRZAŁEM NA TWÓJ WIEK " ... jakby to nie wiem co za znaczenie miało. Zresztą niewazne. Mógł napisać że te filmy mu się nie podobają i ich nie poleca, a nie mi wyjeżdża z takimi tekstami. Ja do niego nic nie podbijałem więc niech on do mnie nie podbija, bo mnie drażni takie zachowanie. Wielce mi dorosły facet i rozkminiający wszystkie filmy. Zresztą nie będę dalej pisał na ten temat bo mi się nie chce.

Mi tam te filmy się podobają, dla mnie są jedne z najlepszych, mimo że dość dużo filmów w swoim życiu obejrzałem. Tu właśnie jest brak akceptacji, komuś się coś nie podoba to odrazu zaczyna cisnąć. Zamiast poprostu ten film ogólnie odradzić, a jak coś ma to niech wali na prv i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skoro ja zacząłem tu robić gnój Michał, to pokaż w którym momencie ??

...Obejrzyj 4 pierwsze częsci pod rząd i może Ci coś do tej łepetyny przyjdzie...

...To idź i sobię oglądaj te 95% Twoich aktorów z holywood i sie odwal odemnie...

...I odbij człowieczku od mojego wieku, wielce panie dojrzały...

Armistead - Wróg publiczny

Cytować dalej? Sorry ale nie będę się wdawał w zbędne dyskusje, zwłaszcza że to nie miejsce na nie :cool1:

Co do fabuły w Rockim Jarko ma rację, była ale słaba... Coś jak Rambo-jednoosobowy szwadron śmierci, co by się nie działo John zabije wszystkich. Nie mówię że te filmy są złe, brzydkie i dla debili. Są całkiem fajne ale nie porównujmy ich fabuły do "Siedem dusz", "American Beauty" czy "Pulp Fiction"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech będzie twoja racja ;):good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 00:39_________________________________________________a co do podpisu, to raczej Armistead wie o co chodzi i nie jest to żadna złośliwość więc o co Ci z tym chodzi ?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro w rockym nie ma fabuły lub jest kiepska to chyba ty tego nie skumałeś i jest to jakimś ogromnym nieporozumieniem, bardzo OGROMNYM

no to opowiedz mi o tej zajebistej fabule :good:

więcej ludzi niech się wypowie co do tych filmow które wymieniłem

im szkoda klawiatury :wink4:

Pewnie Twoim ulubionym filmem jest moda na sukces :gwizdanie:

musiałbym być twoja starą :naughty:

Jak nie widzisz fabuły w tych filmach, które wymieniłem

chłopcze ja ich nawet nie oglądałem :wink4:

nie wiem jak je oglądałeś i co podczas oglądania dodatkowo robiłeś :naughty: :gwizdanie:

no na pewno nie marszczyłem pingwina tak jak ty :good:

Do tego polecam " Efekt Motyla " apropos tematu :)

to jest film ok , aż sie dziwie ze go zrozumiałeś :gwizdanie:

Ktoś piszę że nie ma fabuły np. Rocky

ma fabułe ale jest to film z tych , w których koniec znasz juz na początku filmu

bo on ma 40 lat a ja 18 i jakby nie było to on ma racje a dotego 1000postów i każdy pójdzie za nim mimo że nie ma racji.

nie dlatego przyznaja mi racje bo mam 40lat i 1000 postów , tylko dlatego ze po prostu...... mam racje :kox: :kox: :kox:

Od pierwszej części Stalon był mordotłukiem, mieszkał skromnie, był otwarcie biedny. Dostał szanse, początkowo w siebie niewierzył, stoczył walkę z mistrzem świata, gdzie prawie wygrał. Jest doskonale pokazane jak człowiek od zera wchodzi ciężko po schodach na szczyt, aczkolwiek jest też pokazane, kiedy kasa zaczyna uderzać mu do głowy zaczyna trenować w jakiś publicznych salach, gdzie są gapy chcące autografy, przeszkadzający mu w treningu, a w tym czasie powinien sumiennie się przygotowywać przed ciężką walką bodajże jest to III część. Facet sam dochodzi do wszystkiego, aż w pewnym momencie wszystko traci..przez swoją głupotę i zbyt dużą pewność siebie. Powoli traci najlepszych przyjaciół i trenera, idzie przez życie z żoną, która niedługo też umiera.

czyli tak jak mówiłem koniec znasz na początku ,a w miedzyczasie przez serie przewineło sie 6-7 przeciwników :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no faktycznie fabuła zakręcona , kupa zwrotów akcji , boks na zasadzie najpierw Rocky 3 strzały pod rząd przeciwnikowi , blok przeciwnika , kontra i 3 strzały na ryj Rocky'ego , i tak 12 rund :polew: :polew: :kox: :kox:

a nie teksty typu " ACH SPOJRZAŁEM NA TWÓJ WIEK " ... jakby to nie wiem co za znaczenie miało.

ma znaczenie i to ogromne :good:

zrób sobie screena z tego tematu i za 12 lat go obejrzyj , zadzwoń do mnie pod 693-870-335 i powiedz : "moskal , stary miałeś k**rwa racje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testosteron a jak testosteron to i "Jak Ci Matiz sakwę przetrzepie" :-) http://www.hitypolskiegointernetu.pl/mocne-hity/jak-ci-matiz-sakwe-przetrzepie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on ma 40 lat a ja 18 i jakby nie było to on ma racje a dotego 1000postów i każdy pójdzie za nim mimo że nie ma racji.

nie dlatego przyznaj mi racje bo mam 40lat i 1000 postów , tylko dlatego ze po prostu...... mam racje :kox: :kox: :kox:

40 lat :blink: :blink:

ej dobra bez dymów, dziś środa i nie wiem co wybrać - chyba pójdę na shreka - a tu dymy o jakiś filmach bez fabuły :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 lat :blink: :blink:

naprawde tak staro wyglądam Krolu ?? :kox: :kox: :kox:

idź na Shreka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego shreka nie polecam. Pierwsze części są ok, to jest już wyklepane "na siłe".[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________A co do dziennka nimfonamanki :mysli: wypadało by obejrzeć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 lat :blink: :blink:

naprawde tak staro wyglądam Krolu ?? :kox: :kox: :kox:

idź na Shreka :good:

właśnie nie wiem.. masz jakiś taki podejrzany wygląd :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________właśnie skończyłem oglądać wyspę tajemnic... mega film :notworthy: :notworthy: prawie do końca nie wiadomo o co chodzi i nieźle ryje beret - ostatnie słowa tłumaczą wszystko - polecam :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...