Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Po jutrze wraca moja kobieta, to na pewno obejrze i dam znać co o tym sądze :cool1:

ale najpierw obejrze " Niezniszczalni " z kolejnym ulubionym aktorem Sylvestrem Stallonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po jutrze wraca moja kobieta, to na pewno obejrze i dam znać co o tym sądze :cool1:

ale najpierw obejrze " Niezniszczalni " z kolejnym ulubionym aktorem Sylvestrem Stallonem.

ja jutro idę na Incepcje :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad tym ile kasy dostał w filmie " TOKYO DRIFT " jak pod koniec podjeżdża na Start wyścigu , mówi może ze 2 zdania i koniec filmu. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Krolu miałem obejrzeć ten film, ale zawsze coś mi na drodze stanie. :przebiegly:

Aż tak źle ? :>

wiesz co byłem w kinie na nim i szału nie było...

ale na kompie dobrze się oglądało :decayed: :decayed:

wszystko w tej samej konwencji jak riddick, trochę futurystyczne, lekkie kino akcji, jak ktoś lubi to mu się spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem że Incepcja też dobra ogólnie i ciężka rozkmina. Gdyby nie moja audiczka tez bym się przeszedł do kina :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Krolu miałem obejrzeć ten film, ale zawsze coś mi na drodze stanie. :przebiegly:

Aż tak źle ? :>

wiesz co byłem w kinie na nim i szału nie było...

ale na kompie dobrze się oglądało :decayed: :decayed:

wszystko w tej samej konwencji jak riddick, trochę futurystyczne, lekkie kino akcji, jak ktoś lubi to mu się spodoba

może ja akurat nie lubię :) - nie chcę ci psuć filmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przy Rockim 6 zasłabł na scenie. Ale chłop ogólnie ma pare. Szczególnie Rocky I II III IV .

Nie to że się trzepiam, ale nie było Rocky 6 tylko Rocky Balboa :wink4:

Podobnie jak ostatnia trzęść Rambo to nie jakiś tam nowy numer tylko John Rambo...

BTW ten drugi moim zdaniem rewelacyjny film, a jeszcze jak się ogląda w HD :slina:

Zdecydowanie przyćmił Rockiego :gwizdanie:

Zapomniałem jeszcze o Kronikach Riddicka :):good:

No nawet nawet...

Miałem o tym filmie pisać, ale mnie uprzedziłeś :wink4:

Tylko że jako wielki fan Gwiezdnych Wojen byłem delikatnie zniesmaczony podobieństwem fabuły :gwizdanie:

Przy okazji obejrzałem jeszcze ostatnio Bękarty Wojny...

Nooo Quentin nie wyszedł z formy :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, obejrze, ocenie i wtedy się wypowiem. W każdym bądź razie nadal jestem przy tym, że jeden kiepski film, nie zepsuje reszty filmów gdzie gra nasz Ropniak Diesel :decayed:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 13:52_________________________________________________bękarty wojny również dobry film popieram :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dziś w planach mam oglądać Wyspę Tajemnic - skoro ją tak zachwaliliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że się trzepiam, ale nie było Rocky 6 tylko Rocky Balboa

Nie rozumiem, Rocky Balboa ? Chodzi Ci o pierwszą część czy ogólnie o pełną nazwe filmu ? ;) ?

Bo zemdlał w ostatniej części Rocky'iego [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 13:54_________________________________________________Wyspę Tajemnic też oglądałem, wypasiona i również ciężka rozkmina ! :decayed::notworthy:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 13:54_________________________________________________Jak byłem młodszy i oglądałem Rockiego to zawsze łapałem za hantle i jazda :polew: zawsze mnie motywował trening z drugiej części i czwartej .. chyba w rosji jak trenował przed walką z tym DRAGO ruskiem była sroga zima. Potem z kumplem lataliśmy po zaspach :kox::polew: :polew: i mi raz lewa ręka tak spuchła że nie mogłem spać, niemiłosierny ból :D a pod to tekst z rockiego " NO PAIN " - Nie ma bólu :polew: ach to byly czasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że się trzepiam, ale nie było Rocky 6 tylko Rocky Balboa

Nie rozumiem, Rocky Balboa ? Chodzi Ci o pierwszą część czy ogólnie o pełną nazwe filmu ? ;) ?

Bo zemdlał w ostatniej części Rocky'iego

Dokładnie wygląda to tak:

Rocky

Rocky II

Rocky III

Rocky IV

Rocky V

Rocky Balboa

i

Rambo - Pierwsza krew

Rambo II

Rambo III

John Rambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa oto chodzi, fakt racja przepraszam :) [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 14:00_________________________________________________Czyli miałem na myśli ostatnią część w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj, nie masz za co.

Ja poprostu lubię trzepiać się szczegółów :gwizdanie:

Lepiej jakiegoś filma zapodaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żem podał wyżej już kilka dobrych :gwizdanie: ulubionych. Death Race: Wyścig śmierci

To jest też naprawde przekokacki film z 2008r polecam bardzo :) super fabula dobre efekty i ogólnie rozkminka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary podajesz takie tytuły filmów (ulubionych) ze rece opadają

jaka super fabuła jest w "Death Race" ???? jaka super fabuła jest w "XXX" ??? czy w końcu czym tak bardzo urzekł cie "Rocky Balboa" ??? filmy które wymieniłes to akurat krapiszcze bez fabuły , pierwsze dwa nastawione na efekciarstwo , ostatni Rocky nie wiem na co nastawiony :decayed:

Na dodatek Vin Diesel którego role zagrałoby 95% aktorów z Holywood :good:

Trafiłes tylko z "Bękartami Wojny" bo film jest kosa ale obawiam sie czy go do końca zrozumiałeś , bo na tle innych wymienionych tylko on robi wrażenie :good:

Obejrzyj sobie kilka bardziej ambitnych filmów z DeNiro , Hopkinsem , Pacino... i inaczej spojrzysz na kino , przestanie cie bawić sieczka z Disel'em lub Statham'em :thumbdown:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 14:56_________________________________________________aaaaa, dopiero teraz zerknąłem na wiek w profilu :kwasny:

w takim wypadku sory :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni Rocky nie wiem na co nastawiony :decayed:

Będę się chyba powtarzał ale to wydaje się taka próba powrotu Sylwka na big screen...

Jak mu to wyszło... Kto widział ten wie :wink4:

Jednakże podobna próba przy Rambo czyli J. Rambo uważam że wyszła znakomicie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże podobna próba przy Rambo czyli J. Rambo uważam że wyszła znakomicie :good:

mi w ostatnim Rambo nie pasowała mina Sylwka którą miał przez 95% filmu , wyglądał jakby nie srał conajmniej 2 tygodnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże podobna próba przy Rambo czyli J. Rambo uważam że wyszła znakomicie :good:

mi w ostatnim Rambo nie pasowała mina Sylwka którą miał przez 95% filmu , wyglądał jakby nie srał conajmniej 2 tygodnie :kox:

A widziałeś gdzie On mieszkał :?:

Może to efekt używania listków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże podobna próba przy Rambo czyli J. Rambo uważam że wyszła znakomicie :good:

mi w ostatnim Rambo nie pasowała mina Sylwka którą miał przez 95% filmu , wyglądał jakby nie srał conajmniej 2 tygodnie :kox:

A widziałeś gdzie On mieszkał :?:

Może to efekt używania listków :decayed:

listki pokrzywy - jedynie to go usprawiedliwia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro w rockym nie ma fabuły lub jest kiepska to chyba ty tego nie skumałeś i jest to jakimś ogromnym nieporozumieniem, bardzo OGROMNYM. Obejrzyj 4 pierwsze częsci pod rząd i może Ci coś do tej łepetyny przyjdzie.

Death Race - znakomity film.

To idź i sobię oglądaj te 95% Twoich aktorów z holywood i sie odwal odemnie. Lubie Diesla i koniec, wyraziłem swoją opinie mam do tego prawo mi się podobało ? WIĘC JE POLECAM ! Tobię się nie podobało ? I co z tego ? Jednemu się podoba drugiemu nie, więcej ludzi niech się wypowie co do tych filmow które wymieniłem to wtedy będę się zastanawiał nad tym że może i racja są kiepskie, póki co chwale je ponad wszystko.

Pewnie Twoim ulubionym filmem jest moda na sukces :gwizdanie:

Do tego polecam " Efekt Motyla " apropos tematu :)

I odbij człowieczku od mojego wieku, wielce panie dojrzały. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:50_________________________________________________Jak nie widzisz fabuły w tych filmach, które wymieniłem.. to .. nie wiem jak je oglądałeś i co podczas oglądania dodatkowo robiłeś :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...