Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lie to me przerobiłeś w końcu Jarko ? mam oba sezony jak coś :wink4:

Oglądałem pierwszy sezon tak do połowy, ale jakoś nie wciągnął mnie za bardzo :rolleyes:

To jak pierwszego sezonu nie przerobiłeś to drugiego nie ma co zaczynać bo jest dużo słabszy.

Dla mnie pierwszy był super, drugi :thumbdown:

Mnie tam trochę brakowało jakiejś konkret fabuły, która rozgrywała by sie w tle tych wszystkich rozwiązywanych zagadek i ciągnęła by się przez kilka odcinków...

Tak jak coraz to nowsze problemy życiowe House'a :)

Dexter :kox::good:

Obejrzałem wczoraj w pracy 10 odcinków i jest :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obejrzałem wczoraj w pracy 10 odcinków i jest :cool1:

nie szukają jakichś specjalistów? :kox:

Opublikowano

Jak ktoś lubi seriale policyjne ale takie konkret (nie w stylu zabili go i uciekł) to polecam 'The Shield' oraz 'The Wire'.

Opublikowano

Obejrzałem wczoraj w pracy 10 odcinków i jest :cool1:

nie szukają jakichś specjalistów? :kox:

:naughty:

Jak ktoś lubi seriale policyjne ale takie konkret (nie w stylu zabili go i uciekł) to polecam 'The Shield' oraz 'The Wire'.

Jak serial policyjny to tylko Oficer :cool1:

Opublikowano

Nie wiem, czy ktoś już wcześniej wrzucał, ale mój ulubiony serial "drogi" to "Cobra 11" (niemiecki).

Jak na niemiecką produkcję, całkiem znośny dowcip, niezła fabuła, sympatyczni głowni bohaterowie (dwóch policjantów z Autobahn Polizei), nawet niezłe jak na Niemki aktorki :wink4: no i "clou", czyli sceny pościgów z udziałem normalnych, europejskich samochodów po niemieckich miasteczkach oraz oczywiście autostradach (w roli nieoznakowanych radiowozów m.in. BMW E46 oraz Mercedes CLK poprzedniej generacji).

Naprawdę sympatyczny serial.

Opublikowano

jarko ,wysłałem podanie o przyjęcie do roboty ... :kox:

Obejrzałem wczoraj w pracy 10 odcinków i jest

:good:

Opublikowano

haha wystarczy dobre dvd w aucie i praca za kierownicą :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
takie w stylu reca ale ciekawe
Opublikowano

HEL-polski film polecam

Opublikowano

o 20 na TVN jest "Jestem Legendą" jeśli ktoś nie oglądał niech usiądzie i obejrzy.

POLECAM

Opublikowano

o 20 na TVN jest "Jestem Legendą" jeśli ktoś nie oglądał niech usiądzie i obejrzy.

POLECAM

no co ty kupa straszna :sick3: :sick3:
Opublikowano

o 20 na TVN jest "Jestem Legendą" jeśli ktoś nie oglądał niech usiądzie i obejrzy.

POLECAM

no co ty kupa straszna :sick3: :sick3:

Buba to włącz Garfielda :polew: :polew: :polew: to jest hit
Opublikowano

jaki Buba ? :mysli:

Opublikowano

jaki Buba ? :mysli:

już się nawaliłem i na jeden wątek patrze póżniej na drugi odpisuję :polew: :polew: :polew: :polew: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

sorry za pomówienie Buba :notworthy:

Opublikowano

jaki Buba ? :mysli:

już się nawaliłem i na jeden wątek patrze póżniej na drugi odpisuję :polew: :polew: :polew: :polew: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

sorry za pomówienie Buba :notworthy:

luz :przebiegly:
Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

Ostatnio wpadliśmy do kinka :good:

Incepcja - :kox: :kox: :kox: polecam

Opublikowano

o 20 na TVN jest "Jestem Legendą" jeśli ktoś nie oglądał niech usiądzie i obejrzy.

POLECAM

no co ty kupa straszna :sick3: :sick3:

za***isty film :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.