Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tez własnie wczoraj byłem :) najlepiej isc jakas ekipa bo wtedy to juz brecht jest cały czas :polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiadomo kiedy Taken 2?

Opublikowano
Wiadomo kiedy Taken 2?

Uprowadzona 2 (2012) - Filmweb

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 11:57 ----------

52a9074f2a2afa5bf48bcd3b2c9d57be.jpg

Dziś się pojawił w HD.

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 23:33 ----------

9fb44e0ffc7aaa93425319e4559b0c7c.jpg

5ec9ec24e3268fef26a9cedd418521f9.jpg

Ponoć dają po piździe:grin:

Opublikowano

1. Stoic - Mocny film.

2. Cela 107

3. Project X

4. Scarface

5. 30 dni w mroku

6. Ruiny

7. Hitman

Opublikowano

wczoraj byłem na Total Recall w MK

fajny film, fajne efekty, trochę jak Gwiezdne Wojny

Opublikowano
wczoraj byłem na Total Recall w MK

fajny film, fajne efekty, trochę jak Gwiezdne Wojny

Lepszy od Total Recall z Arnoldem Schwarzeneggerem?

Opublikowano

róznica jest znaczna, przede wszystkim efekty

film z Arnim powstał w 1990r ale sens filmu jest podobny

tylko że nie chodzi o Marsa a o kolonię jakim jest Australia

jeżdzą sobie "windą" w te i we wte przez środek ziemi w 17 minut do pracy :decayed: :decayed:

ocena 7/10

Opublikowano

max1343748032-front-cover.jpg

Opublikowano

"Od Zmierzchu do śmiechu" .... średniak ... pare fajnych scen jak np. posuwał babcie albo ona mu robiła loda bez zębów ale ogólnie głupkowata komedia:decayed:.

Opublikowano
"Od Zmierzchu do świtu" .... średniak ... pare fajnych scen jak np. posuwał babcie albo ona mu robiła loda bez zębów ale ogólnie głupkowata komedia:decayed:.

WTF :facepalm:

Przecież to klasyk sam w sobie, tak jak Pul Fiction, Kill Bill vol. 1 i 2, Inglourious Basterds

Opublikowano
"Od Zmierzchu do świtu" .... średniak ... pare fajnych scen jak np. posuwał babcie albo ona mu robiła loda bez zębów ale ogólnie głupkowata komedia:decayed:.

WTF :facepalm:

Przecież to klasyk sam w sobie, tak jak Pul Fiction, Kill Bill vol. 1 i 2, Inglourious Basterds

Poprawione :decayed:

Opublikowano

262902_461319773888349_943846291_n.jpg

Będzie go nam brakowało..

[*]

Opublikowano

Michael Clarke Duncan zmarł na zawał ... :(

Opublikowano

Chyba sobie zobacze żałobnie zieloną mile ... :(

Opublikowano
Chyba sobie zobacze żałobnie zieloną mile ... :(

to jeden z takich filmow, do ktorych mozna wracac nieskonczona ilosc razy

szkoda, ze tym razem z tak smutnego powodu ...

Opublikowano

Potwierdzam opinie innych ... Niezniszczalni 2 są OK...własnie wróciłem z kina ... szkoda że Chuck tak mało grał... a z drugiej strony mogli by z tymi aktorami zrobić parodie tego tytułu to by byly jaja dopiero ... a tak poza tym powinni stac w muzeum ... :decayed:

Kto widział nowego Batmana bo bym se jutro poszedł na to ... ????

Opublikowano

8f6458afa0756165f2552da6afc67fb2.jpg

Przed obejrzeniem nowej Pamięci Absolutnej można sobie przypomnieć nieśmiertelny klasyk :naughty:

Opublikowano
Potwierdzam opinie innych ... Niezniszczalni 2 są OK...własnie wróciłem z kina ... szkoda że Chuck tak mało grał... a z drugiej strony mogli by z tymi aktorami zrobić parodie tego tytułu to by byly jaja dopiero ... a tak poza tym powinni stac w muzeum ... :decayed:

Kto widział nowego Batmana bo bym se jutro poszedł na to ... ????

Polecam Batmana..MEGA!!

Opublikowano

Polecam film "6 kul"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.