Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko nie opowiadajcie zaraz całego filmu :facepalm:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

00167080635e1af248837dd84f74d44b.jpg

Lot (2012) - Filmweb

Dzisiaj obczaję czy taki dobry :whistling:

I oglądnięte, dobra rola Danzela, warto oglądnąć, przejebany z niego alkoholik :kox:

Dla mnie 8/10 :good:

Opublikowano

cos pomiedzy lotem z 10 kwietnia a katastrofą Hindenburga :facepalm:

Opublikowano
Zauważyliście że w Django w końcówce filmu koles który wrzuca dynamit do klatki z murzynami to sam Quentin?

no co Ty nie powiesz ...... :grin:

Opublikowano
Zauważyliście że w Django w końcówce filmu koles który wrzuca dynamit do klatki z murzynami to sam Quentin?

no co Ty nie powiesz ...... :grin:

:grin::grin:

Opublikowano

Hobbita obejrzałem i powiem że fajny bije na Głowę WŁADCĘ PIERŚCIENI. :wink:

Opublikowano

Mnie też się podobał, a nie jestem fanką takich filmów.

Opublikowano

no przyznam ze mnie nie rzucil na kolana

powody sa w sumie dwa - pierwszy, oczekiwalem zakonczenia historii, a to wyglada na kolejna Trylogie

drugi, popelnilem blad ogladajac to w laptopie

to jest jednak film z gatunku "koniecznie w kinie"

to do tych, ktorzy sie wahaja czy na to isc, czy obejrzec w domu

Opublikowano

Od początku było wiadomo, że to trylogia będzie.

Dużą uwagę zwracam na ścieżkę i efekty dźwiękowe, a te są jak dla mnie na najwyższym poziomie.

Opublikowano
no przyznam ze mnie nie rzucil na kolana

powody sa w sumie dwa - pierwszy, oczekiwalem zakonczenia historii, a to wyglada na kolejna Trylogie

drugi, popelnilem blad ogladajac to w laptopie

to jest jednak film z gatunku "koniecznie w kinie"

to do tych, ktorzy sie wahaja czy na to isc, czy obejrzec w domu

Eee tylko w domu bo jak w,kinie,drzemkę walniesz.

Ale fakt znowu 15 części po 3h będzie :thumbdown:

Opublikowano
Hobbita obejrzałem i powiem że fajny bije na Głowę WŁADCĘ PIERŚCIENI. :wink:

A ja mam całkiem odmienne odczucia:thumdown: Fakt efekty fajne ale fabuła bez szału no i niektore sceny powinny trwać 4razy mniej(np rozmowa Bilba i Smeagola) . Myślałem że zasne i ciekawsze rzeczy na tvn lecą:kwasny:

Opublikowano
Hobbita obejrzałem i powiem że fajny bije na Głowę WŁADCĘ PIERŚCIENI. :wink:

A ja mam całkiem odmienne odczucia:thumdown: Fakt efekty fajne ale fabuła bez szału no i niektore sceny powinny trwać 4razy mniej(np rozmowa Bilba i Smeagola) . Myślałem że zasne i ciekawsze rzeczy na tvn lecą:kwasny:

dzieki Andy

ja bylem pod wielkiem wrazeniem Wladcy pierscieni

II i III czesc to moge w sumie na okraglo ogladac - bitwa w Czarcim Jarze (jak dobrze pamietam) to w ogole majstersztyk

tak samo zreszta ta z tymi mamutami, czy cokolwiek to tam bylo :wink:

tutaj jakos tak niektore watki powyciagane jak makaron

niemozebnie po prostu - i nie wydaje mi sie to in+ dla tego filmu

Opublikowano
http://i51.fastpic.ru/big/2013/0124/4b/00167080635e1af248837dd84f74d44b.jpg

Lot (2012) - Filmweb

Dzisiaj obczaję czy taki dobry :whistling:

I oglądnięte, dobra rola Danzela, warto oglądnąć, przejebany z niego alkoholik :kox:

Dla mnie 8/10 :good:

Paweł takiej kupie jak "6 ku"l dajesz 7 a "Lot" ma u Ciebie 8?

Coś tu nie halo z tymi Twoimi ocenami.. :facepalm:

A ile ma "Ojciec chrzestny" albo "Chłopcy z ferajny"?

15? :decayed:

Opublikowano
Hobbita obejrzałem i powiem że fajny bije na Głowę WŁADCĘ PIERŚCIENI. :wink:

A ja mam całkiem odmienne odczucia:thumdown: Fakt efekty fajne ale fabuła bez szału no i niektore sceny powinny trwać 4razy mniej(np rozmowa Bilba i Smeagola) . Myślałem że zasne i ciekawsze rzeczy na tvn lecą:kwasny:

dzieki Andy

ja bylem pod wielkiem wrazeniem Wladcy pierscieni

II i III czesc to moge w sumie na okraglo ogladac - bitwa w Czarcim Jarze (jak dobrze pamietam) to w ogole majstersztyk

tak samo zreszta ta z tymi mamutami, czy cokolwiek to tam bylo :wink:

tutaj jakos tak niektore watki powyciagane jak makaron

niemozebnie po prostu - i nie wydaje mi sie to in+ dla tego filmu

Helmowy Jar:wink:(dla potomności:wink:)

Opublikowano

dokładnie :kox:

Opublikowano

Niestety, ale takie historie jak Hobbit trzeba lubieć i czuć ten klimat - mi ten film minął jak pół godziny i ciesze się że jest w trzech częściach, tylko szkoda że następna pod koniec roku

Opublikowano

Wyspa skazańców 5/10 :facepalm:

Opublikowano
Niestety, ale takie historie jak Hobbit trzeba lubieć i czuć ten klimat - mi ten film minął jak pół godziny i ciesze się że jest w trzech częściach, tylko szkoda że następna pod koniec roku

Ja akurat lubię i trylogia Władcy mnie rozwala:slina: Hobbit ta sama historia i tematyka ale już chyba dla nabicia hajsu poprzez związanie z Władcą Pierścieni :kwasny:

Opublikowano

wandej

dzięki za korektę jaru :wink:

a tamta bitwa nazywała się o Śródziemie ?

nie kojarzę już ...

Opublikowano

Gondor, Rohan, Isengard i Mordor - musisz stanąć po czyjejś stronie Kamyk :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.