Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Kto oglądał?

ja oglądałem, bardzo fajny film, bardzo życiowy , wciągający, nie jest nudny, potrafi wzruszyć. Na prawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też oglądałem i niby ok, ale w sumie wiedziałem jak się skończy po 1/3 filmu gdzieś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądnąłem wczoraj jednak, dobre kino, można się wzruszyć w niektórych momentach, film dobrze pokazuje przez jakie piekło ludzie tam przechodzili..

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Szybki przegląd kinematografii: #19 Niemożliwe

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

od 1:46s

5:10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też oglądałem i niby ok, ale w sumie wiedziałem jak się skończy po 1/3 filmu gdzieś... :wink:

ja jakoś tego nie wiedziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj na Sępie, odczucia mam mieszane, troche przewidywalny film

ale nie od razu Rzym wybudowano, mam nadzieje że podobne filmy będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Karenina (2012) :facepalm: Tak zrytej bani dawno nie miałem :grin:

Jakby ktoś nie wiedział to juz jest 1080p

impossible_ver6_xlg__span.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na Szklanej Pułapce 5 in Moscow :grin:

John MacClane nie zawiódł, chociaz moja Lola stwierdziła

że było za mało rzeźni i napierdalanki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wczoraj dwa niezłe tematy

Operacja Argo - wyciągnięcie pracowników ambasady z Iranu w latach 70tych

Wróg numer jeden (Zero Dark Thirty) - polowanie na Osamę

obydwa uważam że świetne, trzymające w napięciu i oddające klimat panujący przy podejmowaniu decyzji przez takie mocarstwo.

ze swojej strony, szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

dzięki

myślałem że tylko ja jestem rozczarowany

jak na moje, spłycili temat aż do bólu - przy ichnich nakładach na efekty specjalne, to osobiście odebrałem ten film jako półśrodek z napisem "naciągnę cię koleś na bilet, bo liczysz na coś wielkiego"

nie podobał mi się, szczerze mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

dzięki

myślałem że tylko ja jestem rozczarowany

jak na moje, spłycili temat aż do bólu - przy ichnich nakładach na efekty specjalne, to osobiście odebrałem ten film jako półśrodek z napisem "naciągnę cię koleś na bilet, bo liczysz na coś wielkiego"

nie podobał mi się, szczerze mówiąc

no własnie.wystarczy też że obejrzysz zwiastun i juz nie trzeba isc na film bo wszystko wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w tym filmie chodziło według mnie o trochę inną tragedię. Tzn wiadomo, że kataklizm odegrał tam główną rolę ale bardziej skupili się na straceniu bliskich i odnalezieniu rodziny. I mówcie co chcecie ale emocje w nim były. Ja uważam, że to dobrze, że nie było tak dużo efektów specjalnych .Dzięki temu film jest ambitniejszy i9 inny od wszystkich filmów katastroficznych.

Green zone 8/10 :thumbup1: Pokazuje wojnę w Iraku od trochę innej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj obejrzałem absolutnie genialne kino

fenomenalny scenariusz i warsztat aktorski

jeszcze chwila , a przekonam się do tej, której szczerze nie lubię (nie lubiłem)

Tommy Lee Jones od dawna należy do moich ulubieńców

mistrzostwo, które pokazał z Meryl Streep w Dwoje do Poprawki poraża

jestem zachwycony i oczarowany

dla wszystkich z dłuuuuugim stażem małżeńskim

czyli - chyba film nie dla każdego

no, jeśli rzecz jasna się nie mylę ...

ja biję pokłony, bo i scenariusz, i aktorstwo, na poziomie maestrii !!!:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...