Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem, można oglądnąć.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak najbardziej warto!

Opublikowano

Co do zagionej dziewczyny, warto obejrzeć, chociaż uważam, że David kiedyś robił lepsze filmy.

Birdman, warto obejrzeć dla zdjęć, jest w nim wrażenie kręcenia za pomocą jedego ujęcia.

Ostatnio z dziewczyną oglądałem Czas na miłość (About time) 2013, mógłbyć nawet, chociaż dziewczynie się bardziej podobał.

ps. dzięki erchi

Edytowane przez TheStigi

Opublikowano

Czas na miłość - bardzo spoko!

Opublikowano

Przy wolnej chwili do obejrzenia wraz z drugą połową (z naciskiem na drugą połowę) Polska produkcja pt Dzień Dobry, Kocham Cię

calkiem sympatyczna komedia jakich wiele juz bylo jednak Domagała a'la Lucek podbija notę [emoji12]

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Co do Czas na miłość, mi również się podobał, godny polecenia

Opublikowano

Chodzi o to, że "Czas na miłość" ("About Love") można oglądać po kilka razy i za każdym razem jest lepiej niż dobrze, a polską komedię nawet na raz ciężko zmęczyć :D Dla mnie to stracony czas.

Obejrzałem "Birdmana", rewelacji nie ma, ale nie jest zły. Za to przez pomyłkę poszedłem na "Doonby. Każdy jest kimś" i takiego shitu dawno nie widziałem :facepalm:

Teraz w planach "Ex Machina"

Opublikowano

Frimuś, tak o tym mowa. Ja również byłem w kinie chociaż z początku zakładałem że to będzie shit, aczkolwiek zostałem zmuszony na to iść :grin:

Opublikowano

The Water Diviner - 7/10

Oglądnąlem, polecam. Bardzo dobry film, nawet dla tych którzy za Russell'em nie przepadają.

ZrĂłdlo nadziei (2014) - IMDb

kurcze

bez gorzały nie podchodź

szczególnie jak się ma dość dorosłych synów .....

bardzo mocny film



rownierz

:facepalm:

Opublikowano

Czas na miłość - About TIME - nie LOVE ;-P

http://www.imdb.com/title/tt2194499/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

Pisałem o nim już dawno,

bardzo dobry film.

Black Sea - 6/10

http://www.imdb.com/title/tt2261331/?ref_=nm_flmg_act_6

Opublikowano

oj przepraszam, pomyliłem z poprzednim dziełem reżysera - http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc;) Swoją drogą, też dobry i warto do niego wracać, w przeciwieństwie do polskich komedii, kac vegas, american pie czy innego shitu.

Opublikowano

A to się zgodzę... Love actualy już chyba z 6 razy widziałem, czy przypadkiem po pierwszym razie, czy kobita włączyła. Film bardzo dobry także ;-)

Opublikowano

Polecam Skazaniec http://www.filmweb.pl/film/Skazaniec-2008-4642127/10, od czasu Skazanych na Shawshank, jeden z lepszych filmów o skazańcach, chociaż do skazanych wiele mu brakuje.

Efekt motyla z lalusiem(Ashton Kutcher) jakoś nie przypdł mi do gustu, tak samo jak Mr Nobody.

W zeszłym tygodniu odświerzyłem sobie Thelma i Louise http://www.filmweb.pl/Thelma.Louise, kiedyś jak ogłądałem nie byłem przekonany, teraz uważam za niezły film 6/10/

Lot z Denzelem również wart obejrzenia 6/10

Męzczyźni którzy nienawidzą kobiet wersja szwedzka dużo lepsza od amerykańskiej polecam 8/10

Oglądając interstellar od razu wiadmo, że to dzieło Nolana, widać podobieństwo z Incepcją, dla mnie to połączenie Armagedonu z Incepcją 7/10

Labirynt http://www.filmweb.pl/film/Labirynt-2013-507169bardzo fajny polecam 8/10

Wolny strzelec z 2014 taki sobie 5/10

Opublikowano

Labirynt taki sobie, za mocno wydumany/naciągany, przereklamowany.

http://www.filmweb.pl/film/Charlie-2012-572639- całkiem spoko.

http://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973- słaby, ale pierwowzór - http://www.filmweb.pl/Bracia - b.dobry

http://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig-2013-628262- przyjemnie się ogląda, również b.dobry.

Opublikowano

Frimuś, tak o tym mowa. Ja również byłem w kinie chociaż z początku zakładałem że to będzie shit, aczkolwiek zostałem zmuszony na to iść :grin:

Wyszło ci na dobre bo ciekawy film. :decayed:

Ogladał juz ktoś http://www.filmweb.pl/film/Niezłomny-2014-693142film rezyserii Angeliny Jolie

Oraz http://www.filmweb.pl/film/Exodus%3A+Bogowie+i+królowie-2014-659455 bardzo chciałem na to iść lecz dziwnie szybko skończyli to puszczać.

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Co do Labiryntu, moim zdaniem mistrzostwo. Dobry jest też Zaginiona Dziewczyna, podobny klimat.

Wczoraj widziałem Głupi i głupszy bardziej, film głupawy ale dobry, jest bardzo dużo śmiesznych momentów, lekka dobra komedia na wieczór.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.