Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.Dzisiaj wymieniłem olej w moim audi i zastanawiam się czy olej powinien być ciemny?

I jeszcze jedno pytanie.Czy po wymianie oleju, na komputerze pokaże się ilość kilometrów do kolejnej wymiany oleju?

Mam komputer w języku francuskim i pokazuje mi się komunikat "entretien" i nie wiem co to oznacza.

Opublikowano

W dieslu wystarczy chwila i wymieniony olej robi się czarny. Jak swieci się serwis to trza go wykasowac, sama wymiana oleju nie sprawi że pojawi sie do nastepnej wymiany.

Opublikowano

Witamy

Jeżeli chodzi o kolor oleju to powinien być taki jak na fotce poniżej (coś w tej tonacji :decayed:)

11918235-oil-change-02409-299-616x462.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o napis na liczniku to oznacza on , że trzeba zrobić przegląd. Aby za 15tkm pokazał się kolejny przegląd trzeba wykasować stary , tak jak to jest opisane poniżej:

przeglad.jpg

Opublikowano
Witamy

Jeżeli chodzi o kolor oleju to powinien być taki jak na fotce poniżej (coś w tej tonacji :decayed:)

http://siecwarsztatow.pl/images/2012/07/11918235-oil-change-02409-299-616x462.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o napis na liczniku to oznacza on , że trzeba zrobić przegląd. Aby za 15tkm pokazał się kolejny przegląd trzeba wykasować stary , tak jak to jest opisane poniżej:

http://s16.postimage.org/4y06fhkjl/przeglad.jpg

dokładnie u mnie olej do 3tys. po wymianie jest czysty później stopniowo ciemnije ale czarny nie jest,odessałeś olej z podstawy filtra oleju?? siedzi tam go sporo

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

W dieslu wystarczy chwila i wymieniony olej robi się czarny. Jak swieci się serwis to trza go wykasowac, sama wymiana oleju nie sprawi że pojawi sie do nastepnej wymiany.
nieprawda kolego,mogę ci foto podesłać po wymianie,ciężko się dopatrzeć na bagnecie
Opublikowano

Myślę że nie wyłapaliście aluzji, jaką zaserwował Wam Hugo :wink: Autor wątku nie napisał czy ciemny ma być olej zużyty - spuszczony, tylko jakiego koloru ma być olej i Hugo słusznie to określił. :grin:

BTW spuszczony olej może być ciemny i w dieslu jest to rzecz normalna, zależy też od jakości samego oleju (czy ma dużą ilość dodatków rozpraszających sadzę czy nie).

Opublikowano
Myślę że nie wyłapaliście aluzji, jaką zaserwował Wam Hugo :wink: Autor wątku nie napisał czy ciemny ma być olej zużyty - spuszczony, tylko jakiego koloru ma być olej i Hugo słusznie to określił. :grin:

BTW spuszczony olej może być ciemny i w dieslu jest to rzecz normalna, zależy też od jakości samego oleju (czy ma dużą ilość dodatków rozpraszających sadzę czy nie).

chwała ci że wyłapałeś...
Opublikowano

To jest diesel, tu olej w moment staje sie ciemny/czarny

Opublikowano
  • Autor

bardzo dziękuję za wyjaśnienia.pozd.

---------- Post dopisany 04-08-2012 at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 23:36 ----------

Mam jeszcze jeden problem.Czy może mi ktoś napisać jak zmienić język w komputerze, bo mam francuski a chciałbym mieć polski lub angielski.

Opublikowano

W trakcie instalowania Windowsa... wybrać język polski programisty

Opublikowano
W trakcie instalowania Windowsa ... wybrać język polski programisty.

:grin::polew: padłem.........

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Bez Vaga się chyba języka nie zmieni w FISie

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

[Audi A4 B6] Jak zmienić Język w FIS'sie? google i wyszukane

Opublikowano
W trakcie instalowania Windowsa ... wybrać język polski programisty.

:grin::polew: padłem.........

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Bez Vaga się chyba języka nie zmieni w FISie

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

[Audi A4 B6] Jak zmienić Język w FIS'sie? google i wyszukane

Używając WAG-a nie wprowadzasz przypadkiem nowego softu do oprogramowania komputera który jest odpowiednikiem innych programów m.in. Windowsa w PC?

A zasada chyba jest analogiczna.No chyba ,że się mylę.

Opublikowano
To jest diesel, tu olej w moment staje sie ciemny/czarny
koleżko do 3tys, mam czysty olej,ty jak od razu masz czarny to gratuluje parcha..
Opublikowano

Ojeju, czyli kazdy z moich znajomych ma parcha, ja cieeeee

Opublikowano
Ojeju, czyli kazdy z moich znajomych ma parcha, ja cieeeee
takie życie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.