Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana oleju


Walczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Dzisiaj wymieniłem olej w moim audi i zastanawiam się czy olej powinien być ciemny?

I jeszcze jedno pytanie.Czy po wymianie oleju, na komputerze pokaże się ilość kilometrów do kolejnej wymiany oleju?

Mam komputer w języku francuskim i pokazuje mi się komunikat "entretien" i nie wiem co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dieslu wystarczy chwila i wymieniony olej robi się czarny. Jak swieci się serwis to trza go wykasowac, sama wymiana oleju nie sprawi że pojawi sie do nastepnej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Jeżeli chodzi o kolor oleju to powinien być taki jak na fotce poniżej (coś w tej tonacji :decayed:)

11918235-oil-change-02409-299-616x462.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o napis na liczniku to oznacza on , że trzeba zrobić przegląd. Aby za 15tkm pokazał się kolejny przegląd trzeba wykasować stary , tak jak to jest opisane poniżej:

przeglad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Jeżeli chodzi o kolor oleju to powinien być taki jak na fotce poniżej (coś w tej tonacji :decayed:)

http://siecwarsztatow.pl/images/2012/07/11918235-oil-change-02409-299-616x462.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o napis na liczniku to oznacza on , że trzeba zrobić przegląd. Aby za 15tkm pokazał się kolejny przegląd trzeba wykasować stary , tak jak to jest opisane poniżej:

http://s16.postimage.org/4y06fhkjl/przeglad.jpg

dokładnie u mnie olej do 3tys. po wymianie jest czysty później stopniowo ciemnije ale czarny nie jest,odessałeś olej z podstawy filtra oleju?? siedzi tam go sporo

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

W dieslu wystarczy chwila i wymieniony olej robi się czarny. Jak swieci się serwis to trza go wykasowac, sama wymiana oleju nie sprawi że pojawi sie do nastepnej wymiany.
nieprawda kolego,mogę ci foto podesłać po wymianie,ciężko się dopatrzeć na bagnecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie wyłapaliście aluzji, jaką zaserwował Wam Hugo :wink: Autor wątku nie napisał czy ciemny ma być olej zużyty - spuszczony, tylko jakiego koloru ma być olej i Hugo słusznie to określił. :grin:

BTW spuszczony olej może być ciemny i w dieslu jest to rzecz normalna, zależy też od jakości samego oleju (czy ma dużą ilość dodatków rozpraszających sadzę czy nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie wyłapaliście aluzji, jaką zaserwował Wam Hugo :wink: Autor wątku nie napisał czy ciemny ma być olej zużyty - spuszczony, tylko jakiego koloru ma być olej i Hugo słusznie to określił. :grin:

BTW spuszczony olej może być ciemny i w dieslu jest to rzecz normalna, zależy też od jakości samego oleju (czy ma dużą ilość dodatków rozpraszających sadzę czy nie).

chwała ci że wyłapałeś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za wyjaśnienia.pozd.

---------- Post dopisany 04-08-2012 at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 23:36 ----------

Mam jeszcze jeden problem.Czy może mi ktoś napisać jak zmienić język w komputerze, bo mam francuski a chciałbym mieć polski lub angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie instalowania Windowsa ... wybrać język polski programisty.

:grin::polew: padłem.........

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Bez Vaga się chyba języka nie zmieni w FISie

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

[Audi A4 B6] Jak zmienić Język w FIS'sie? google i wyszukane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie instalowania Windowsa ... wybrać język polski programisty.

:grin::polew: padłem.........

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Bez Vaga się chyba języka nie zmieni w FISie

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

[Audi A4 B6] Jak zmienić Język w FIS'sie? google i wyszukane

Używając WAG-a nie wprowadzasz przypadkiem nowego softu do oprogramowania komputera który jest odpowiednikiem innych programów m.in. Windowsa w PC?

A zasada chyba jest analogiczna.No chyba ,że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest diesel, tu olej w moment staje sie ciemny/czarny
koleżko do 3tys, mam czysty olej,ty jak od razu masz czarny to gratuluje parcha..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...