Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy przy 3 tys.


enusssss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) dodam coś od siebie ;p jak miałem tak że tryb awaryjny się załączył to mechanik mi powiedział żeby na każdym biegu jechać jak najdłużej na 3tyś obrotów i wtedy się wyczyści. Ja jechałem na 3 tak i po jakimś czasie już się nie włączał.od tamtej pory mam spokój i ładnie ciągnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wczoraj czytajac poradnik jak naprawic turbine zauwazylem wkoncu gdzie jest ta sztanga, dzis na przerwie w pracy postanowilem zobaczec jak chodzi. Chodzi w miare plynnie, ale jak wzialem wezyk i zaczalem ssać wtedy sztanga sie chowala i juz gdy weszlo mocniej nie opadała na dół musialem ja palcem popchac..:) pytanie moje w jakim zakresie chodzi ta sztanga? ile cm?

jakies 2cm

tu masz link, ja z niego korzystałem

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-tdi-czyszczenie-kierownic-vtg-49491/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz dobrze pierscień włożyć, bo on nie jest symetryczny, w wątku masz foto prawidłowego włozenia pierścienia, chyba ze zrobiłes foto swojego przed wyciągnięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka juz zlozona, kierownice byly brudne wyczyscilem i przesmarowane wd40 chodza leciutko. Ale problem nie znikl, dalej włacza sie tryb awaryjny. Co kolejne sprawdzac, weze wszystkie szczelne a niektore wymienione. Czujnik cisnienia doladowania? przeplywka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź N75, i najważniejsze najpierw Logi zrób wtedy będzie coś więcej w twojej sprawie wiadomo.

czy tryb awaryjny wchodzi za każdym razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej za kazdym przy duzym obciazeniu silnika ( pod gorce) na 3/4/5 i ogolnie jak cisne od 2900 obrotow i dalej to wpadnie. Nie mam nikogo kto moglby mi logi zrobic:(

Slyszalem ze jakos na lewo mozna podlaczyc weze do n18 i sprawdzic czy to zawor n75 czy nie. jak to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z wycieciami? ktory steruje lopatkami? zalozylem tak jak jest na tym zdjeciu: http://images34.fotosik.pl/406/21f2353df2b3c194med.jpg

odnosze wrazenie ze na zimnym chodzi lepiej, albo mi sie rzeczywiscie tak jest albo jestem przewrazliwiony. Jest jakis sposob zeby poznac ze n75 jest sprawny?

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 13:11 ----------

jakie logi musze zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...