Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbo czerwone ciagnie od 2,5 tys duzo pali PB 1,8 AJL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jutro walcze z katem kto mi podpwoei jak zrobic najlepiej wybic i zostawic puszke wyciac i wstawic rurke czy w puszke rurke wstawic

lub jakis specjlany tłumnki (boje sie o warkot ze bd głosny)

czy ktos jest wstanie powiedziec jak wyłączyc drugą sonde za katem Vag-comem

15lolo opróżnij skrzynkę bo nie dochodzą do Ciebie PW

Opublikowano

Przy 30km/h wkładasz 3 bieg i wciskasz gaz powyżej 2 tyś obr/min powinno wskazać 0,8bara i tak powinno trzymać długo długo zależnie od kondycji turbiny.

Przepraszam, czy ja coś przespałem????? AJL ma 0,8bar?????????? BEX ma 0,6bar.

Ano przespales, cisnienie to nie wszystko

wazny jest przeplyw a ten na pewno w BEX-ie jest wiekszy

poza tym masz dwa IC-ki

no tyle to ja wiem że mam dwa :) kolektor ssący jest większy, średnica przepustnicy ta sama, rury przelotowe są takie same jak BEX, tyle że dopiero teraz sobie przypomniałem że tam jest takie same turbo jak AEB :)

w AEB jest K03-005

w BEX-ie K03-073 która jest prawie taka sama jak K04-015

Opublikowano

Przy 30km/h wkładasz 3 bieg i wciskasz gaz powyżej 2 tyś obr/min powinno wskazać 0,8bara i tak powinno trzymać długo długo zależnie od kondycji turbiny.

Przepraszam, czy ja coś przespałem????? AJL ma 0,8bar?????????? BEX ma 0,6bar.

Ano przespales, cisnienie to nie wszystko

wazny jest przeplyw a ten na pewno w BEX-ie jest wiekszy

poza tym masz dwa IC-ki

no tyle to ja wiem że mam dwa :) kolektor ssący jest większy, średnica przepustnicy ta sama, rury przelotowe są takie same jak BEX, tyle że dopiero teraz sobie przypomniałem że tam jest takie same turbo jak AEB :)

w AEB jest K03-005

w BEX-ie K03-073 która jest prawie taka sama jak K04-015

a no prawie tak
Opublikowano

ale dalej sie zastanawiasz skąd ta moc skoro pompuje tylko 0.6 bara ?

Opublikowano
  • Autor

skrzynak oprozniona

Opublikowano
ale dalej sie zastanawiasz skąd ta moc skoro pompuje tylko 0.6 bara ?
nie, tylko się zastanawiam teraz jak tu troszke nagiąć termodynamike i najefektywniej wykorzystać tą BV50 bez pogięcia korb.
Opublikowano
  • Autor

hmm koledzy kto mi powie jak zrobic logi vag comem to bym wrzucul do tematu :jerk: i co posprawdzac to tez bym wrzucil

Opublikowano
i co posprawdzac to tez bym wrzucil

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

masz na poprzedniej stronie

Opublikowano

Kolego jedź do kogoś ogarniętego niech Ci zrobi logi lub do polecanego warsztatu, bo do usranej śmierci będziesz się motał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.