Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''


majkel1993

Rekomendowane odpowiedzi

są są:decayed: za tydzień spryski,xenon,klamki i dokładki w kolor,bose może uda mi się kupić w tym tygodniu:naughty:,progi od omegi B,zakładam zawieszenie sportowe no i narazie tyle myślałem nad jaką skórą ale chyba na lato S4 kubełki

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

ostatnio martwy okres bo kasy brakowało:facepalm:jeszcze regeneracje alternatora zrobiłem,zamówić muszę rolkę napinającą pasek alternatora bo już łożysko padło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose bym odpuścił. Lepiej zrobić swój zestaw audio. Różnica będzie ogromna :decayed: Ciekaw jestem tych progów jak będą wyglądać.

no a możesz coś polecić jak zrobić? nie zależy mi na basie chce tylko fajną jakość :decayed:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak patrze na twoje auto to tak jak bym widział swoje choc inny kolor ...... avus robi taka robote ze szok ...

avus super wyglądały ale gość mnie wyj... bo sprzedał mi fele i powiedział,że dekle dośle:facepalm: no i na tym się skończyło i musiałem sprzedać bo dekle 200zł więc wolałem sprzedać i kupić coś innego teraz będzie kosaaa bo felgi mam z superba i pomalowane farba która się bardzooooo mieni w słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na przód np. u-dimension comp 6, wygłusz drzwi, do tego piecyk i przód gra zarąbiście :decayed:

a masz coś takiego u siebie? jutro mam rozmawiać z goście bo ma bose do sedana zależy ile sobie zaśpiewa za nie jak przesadzi to będę kombinował coś innego,muszę w tylnej półce wymienić głośniki bo już nie dają rady:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam głośniki bose, co prawda nie kompletne, ale ich nawet nie montowałem do samochodu. Wiosną czy latem jak miejsce się znajdzie na rozbieranie auta to wlatują el comp'y, słuchałem ich i w cenie do 300zł nie ma lepszych wg mnie. Do tego czasu bujam się z nokiami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale chyba 9cali jeśli Cię interesują to są do sprzedania z oponami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel jeżeli bose ci wystarczy to zakładaj a jeżeli woli coś mocnego to wiadomo tak jak kolega pisze zależy czy do bose wali ori radio czy też nie wszystko ma wpływ na jakość grania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE Ci w zupełności wystarczy. Tylko dobrze jakby było pełne razem z głośnikami w półkę. Nie masują może pleców, ale basik wystzrczający. Posłuchasz u mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki mati:decayed: jak tak dziś pojeździłem to stwierdziłem ,że za wysoko stoi:kwasny: czekamy teraz aż Ty wsadzisz alu to będzie kosa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...