Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik katalizatora


karol2984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wiadomo pusta puszka po kacie brzęczy jak polonez co zrobić żeby to naprawić?

KATALIZATOR Audi A4 1.8 20V ceramiczny JMJ -ANTPOL (2528063384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

montował ktoś taki zamiennik, jak się sprawuję, chodzi mi najbardziej o usunięcie efektu poloneza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na katalizator to coś tanio. Ciekawe jak z jakością

A nie lepiej wstawić rurkę lub tłumik przelotowy...

Ja u siebie wstawiłem przelot a koleś jak na badaniu podłączył analizator spalin to stwierdził że mam chyba nowy, dobry katalizator bo bardzo "ładnie spala"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie co polecaćie zby nie było ekektu poloneza.... mam strumiennice..... założoną przez poprzedniego właściciela... i tłumnik srodkowy wymianiony 2 lata temu na zamiennik ferroz.... polonez jest przy przyśpieszaniu jak dobrze rozgrzeje układ wydechowy to efekt słabnie poloneza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak sobie z tym poradzić, chyba zostanie kupić ten zamiennik tylko gorzej jak nie załatwi sprawy

---------- Post dopisany 09-08-2012 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 17:24 ----------

nikt więcej się nie wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie do tego silnika kupisz oryginalny uzywany katalizator w miare dobrym stanie i efektu poloneza wtedy nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam kata a zamiast niego zwykłą rurę bez zbędnych puszek..... opis odnośnie kata i efektu poloneza był już poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dziwny trochę temat - wywalenie kata i zastąpienie go innym?

Wywala się katalizatora służy udrożnieniu wydechu. Wstawienie nowego znowu zdusi wydech. Katalizator ceramiczny z aukcji jest tani... bo jest ceramiczny. Czasem się pokruszy i nieładnie brzmi.

Co do "poloneza", jest to efekt rezonowania pustej puszki. Są dwie opcje - albo połapać zaciskami stalowymi, albo kupić normalny tłumik przelotowy - koszt tego drugiego to ok 300PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "poloneza", jest to efekt rezonowania pustej puszki. Są dwie opcje - albo połapać zaciskami stalowymi, albo kupić normalny tłumik przelotowy - koszt tego drugiego to ok 300PLN.

Możesz dać namiar na jakiś tłumik przelotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...