Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik 1.8T który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli generalnie cala roznica tkwi w tej 0.5cm roznicy w srednicy kola a takze otworu pod nie?

Nom generalnie tak:) w wypadku dużej K03 różnica jest tylko w stronie zimnej :) i to jest tylko 1,5mm a nie 5mm różnicy :)

Opublikowano

a gdzie najlepiej kupic kolo od k03s?

Opublikowano
a gdzie najlepiej kupic kolo od k03s?

A gdzie tylko chcesz. Poszukaj na necie kto w twojej okolicy robi turbiny. Chińczyki po 50zł, Melett około 130zł. Tu masz numery i oznaczenia oryginału: 5304-123-2013 lub 5304-123-2029, 2075 Superback 4/4;

1302-003-404 to jest nr meletta,

Opublikowano

Chciałbym zobaczyć minę twojej żony jakby przejechała się moim na zimowym setupie z odłączoną przepływką :) stawiam, że by powiedziała że jej kucyki są na niskowęglowodorowej diecie :)

niewielka ilość kobiet, jest w stanie ocenić różnice w mocy, jeżdżąc tylko z dziećmi do szkoły i z powrotem-nawet, jak już silnik był zrobiony na 184/265- i tak twierdziła, ze nie ma różnicy...:facepalm: a ja tyle pracy w auto włożyłem...:lol1:

teraz jest diesel porezany na 180/400 i też nie czuła różnicy, zauważyła to dopiero, kiedy przejechała się takim samym Touranem, ale 1,9 w dieslu-80 koni różnicy i stwierdziła, ze tamten jakiś popsuty silnik ma-nie chce wyprzedzać...:lol1:

co do tematu-każdy 1,8T w B6-jest dobry i w miarę bezawaryjny-trzeba dbać i tyle:wink:

Opublikowano

Chciałbym zobaczyć minę twojej żony jakby przejechała się moim na zimowym setupie z odłączoną przepływką :) stawiam, że by powiedziała że jej kucyki są na niskowęglowodorowej diecie :)

niewielka ilość kobiet, jest w stanie ocenić różnice w mocy, jeżdżąc tylko z dziećmi do szkoły i z powrotem-nawet, jak już silnik był zrobiony na 184/265- i tak twierdziła, ze nie ma różnicy...:facepalm: a ja tyle pracy w auto włożyłem...:lol1:

teraz jest diesel porezany na 180/400 i też nie czuła różnicy, zauważyła to dopiero, kiedy przejechała się takim samym Touranem, ale 1,9 w dieslu-80 koni różnicy i stwierdziła, ze tamten jakiś popsuty silnik ma-nie chce wyprzedzać...:lol1:

co do tematu-każdy 1,8T w B6-jest dobry i w miarę bezawaryjny-trzeba dbać i tyle:wink:

To jest pikuś. Żonka mojego kumpla jeździła do roboty na co dzień SC 1,1 na LPG po 230000km. Zajechana masakra firmowa. Na tydzień musiał się z nią zamienić na swoje subaru STi 310KM/400Nm. Jak siadła też nie zauważyła różnicy, poza tym że wszyscy się za nią oglądają (N-grupowy wydech w cywilu swoje robi). Jak po tygodniu spowrotem siadła w SC wyjechała z chaty i dzwoni po 10 minutach wrzeszcząc do słuchawki mniejwięcej " qr**!!!! zj**...any samochód mi oddałeś!!! Autobus ledwie wyprzedziłam na obwodnicy!!" Ja myślałem że padnę ze śmiechu, pomimo że to najprawdziwsza brunetka.

Opublikowano

dobra Jarek do tematu, bo robimy OT:wink:

Opublikowano

Jak tylko trafisz bierz maxa - 190 kucyków, po sobie jednak wiem, że nie jest łatwo znaleźć używaną furkę uszytą pod siebie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.