Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.8T który wybrać?


Sivwy

Rekomendowane odpowiedzi

czyli generalnie cala roznica tkwi w tej 0.5cm roznicy w srednicy kola a takze otworu pod nie?

Nom generalnie tak:) w wypadku dużej K03 różnica jest tylko w stronie zimnej :) i to jest tylko 1,5mm a nie 5mm różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie najlepiej kupic kolo od k03s?

A gdzie tylko chcesz. Poszukaj na necie kto w twojej okolicy robi turbiny. Chińczyki po 50zł, Melett około 130zł. Tu masz numery i oznaczenia oryginału: 5304-123-2013 lub 5304-123-2029, 2075 Superback 4/4;

1302-003-404 to jest nr meletta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć minę twojej żony jakby przejechała się moim na zimowym setupie z odłączoną przepływką :) stawiam, że by powiedziała że jej kucyki są na niskowęglowodorowej diecie :)

niewielka ilość kobiet, jest w stanie ocenić różnice w mocy, jeżdżąc tylko z dziećmi do szkoły i z powrotem-nawet, jak już silnik był zrobiony na 184/265- i tak twierdziła, ze nie ma różnicy...:facepalm: a ja tyle pracy w auto włożyłem...:lol1:

teraz jest diesel porezany na 180/400 i też nie czuła różnicy, zauważyła to dopiero, kiedy przejechała się takim samym Touranem, ale 1,9 w dieslu-80 koni różnicy i stwierdziła, ze tamten jakiś popsuty silnik ma-nie chce wyprzedzać...:lol1:

co do tematu-każdy 1,8T w B6-jest dobry i w miarę bezawaryjny-trzeba dbać i tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć minę twojej żony jakby przejechała się moim na zimowym setupie z odłączoną przepływką :) stawiam, że by powiedziała że jej kucyki są na niskowęglowodorowej diecie :)

niewielka ilość kobiet, jest w stanie ocenić różnice w mocy, jeżdżąc tylko z dziećmi do szkoły i z powrotem-nawet, jak już silnik był zrobiony na 184/265- i tak twierdziła, ze nie ma różnicy...:facepalm: a ja tyle pracy w auto włożyłem...:lol1:

teraz jest diesel porezany na 180/400 i też nie czuła różnicy, zauważyła to dopiero, kiedy przejechała się takim samym Touranem, ale 1,9 w dieslu-80 koni różnicy i stwierdziła, ze tamten jakiś popsuty silnik ma-nie chce wyprzedzać...:lol1:

co do tematu-każdy 1,8T w B6-jest dobry i w miarę bezawaryjny-trzeba dbać i tyle:wink:

To jest pikuś. Żonka mojego kumpla jeździła do roboty na co dzień SC 1,1 na LPG po 230000km. Zajechana masakra firmowa. Na tydzień musiał się z nią zamienić na swoje subaru STi 310KM/400Nm. Jak siadła też nie zauważyła różnicy, poza tym że wszyscy się za nią oglądają (N-grupowy wydech w cywilu swoje robi). Jak po tygodniu spowrotem siadła w SC wyjechała z chaty i dzwoni po 10 minutach wrzeszcząc do słuchawki mniejwięcej " qr**!!!! zj**...any samochód mi oddałeś!!! Autobus ledwie wyprzedziłam na obwodnicy!!" Ja myślałem że padnę ze śmiechu, pomimo że to najprawdziwsza brunetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...