Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten tunel podejdzie do b6 1din


koziol1006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam tunel z ramką 1 din z małym radiem i mój trochę styrany i chciałbym zmienic długo szukałem tunelu w dobrej cenie i stanie znalazłem od b7 tylko w związku z ramką 1din nie wiem czy podejdzie

ocencie AUDI A4 B7 8E0 TUNEL ŚRODKOWY PANEL (2551103181) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po moim numerze Vin sprawdził by mi ktoś mój numer i porównał czy jak to jest od b7 to chyba i tak numer bedzie inny czy się mylę.

Z resztą dzwoniłem i nie może mi powiedziec numeru bo nie ma go na miejscu mówi , ze do b6 na bank pasuje ale to kazdy tak mówi , mówi ze w srodku przy desce sa plastiki do których przyczepia się reszte ,radio ,klime itp kurde nigdy tego nie rozbierałem a wycięcie na zxapalniczke jest takie samo przy naciskanej i tej wyjmowanej czy taz musi być taka sama jak u mnie.Chce wymienic poniewaz na zewnątrz jest podrapany wszystkie kosze itp zostawie od starego ale własnie czy tak mozna czy sa przytwierdzone jakos na stałe

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

widze , ze i tu nikt nie pomoże a kupywac w ciemno troche lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..na moje oko 1dinowy:wink:

pytaj czakiego i siemiana , toć oni mają takiue rzeczy i kasa ta sama:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..na moje oko 1dinowy:wink:

pytaj czakiego i siemiana , toć oni mają takiue rzeczy i kasa ta sama:wink:

Nie trafiłeś, ten jest 2din :)

Ostatnio zmieniałem u siebie popielniczkę na 2din w mój przycinany 1din, i niestety pomimo iż w wątku o rns od a do z jest napisane, że popielniczki są takie same, to niestety nie są :) żeby założyć 2dinową w 1 din trzeba przyciąć tunel c4f519d473bb9a6dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...