Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś jechałem sobie jak zwykle rano do pracy, wszystko ok i nagle pod praca wrzuciłem wsteczny, cos zgrzytneło i gdy normalnie chciałem ruszyc usłyszałem dzwonienie. Czy ktos wie co??? Ja sie dowmyślam ale moze sie myle/

Opublikowano
Dziś jechałem sobie jak zwykle rano do pracy, wszystko ok i nagle pod praca wrzuciłem wsteczny, cos zgrzytneło i gdy normalnie chciałem ruszyc usłyszałem dzwonienie. Czy ktos wie co??? Ja sie dowmyślam ale moze sie myle/

Przegub szlag trafił i tyle

Opublikowano
  • Autor

ja myślałem bardziej o synchronizatorach w skrzyni

Opublikowano

Na pewno nie przegub.....

Opublikowano

MDM, a jakies inne objawy moze napiszesz :?:

Da sie ruszyc, wszystkie biegi da rade wrzucic itp.

Opublikowano
Na pewno nie przegub.....

A czemu niby nie jak ci się wysypie kompletnie przegub to biegi sobie możesz wrzucać obroty idą wgóre a autem i tak nieruszysz

Opublikowano

bratpit, w B6 jest system anty poslizgowy i chyba by ruszyl.

Opublikowano

A tak na dobrą sprawe to nawet niewiemy czy to automat czy manual :mrgreen:

Opublikowano

bratpit, no tyz prowda, a moze jeszcze Q :mrgreen:

Opublikowano

Czy ktoś mówił o problemach w skrzyni biegów audi .... bo pierwsze slyszę (nie liczac wynalazków multi- i trip-tronik)

Opublikowano
bratpit, w B6 jest system anty poslizgowy i chyba by ruszyl.

Ale czujniki są raczej przy kołach jak zerwiesz przegub koło sie nieruszy czyli info o poslizgu nieistnieje a przegub sie obraca. Ale może sie myle.

Opublikowano
  • Autor

Auto to ośka o normalnej skrzyni biegów(manulanej), każdy bieg wchodzi normalnie, przy wcisakniu gazu obroty normalnie ida w góre tylko auto nie chce jechac. Ps. wiem jak sie rusza samochodem:).

Opublikowano
tylko auto nie chce jechac

możesz to znacznie rozwinąć ?

Stoisz w miejscu ?

Opublikowano
  • Autor
tylko auto nie chce jechac

możesz to znacznie rozwinąć ?

Stoisz w miejscu ?

tak stoje w miejscu, gdyby jechało nie miał bym przeciez problemu:)

Opublikowano

MDM, moim skromnym zdaniem jest cos nie tak w skrzyni z przekazywaniem mocy na poloski.

Ale wiesz to jest gdybanie i nie znam sie na skrzyniach.

Opublikowano
  • Autor
MDM, moim skromnym zdaniem jest cos nie tak w skrzyni z przekazywaniem mocy na poloski.

Ale wiesz to jest gdybanie i nie znam sie na skrzyniach.

Jutro ma juz mechanik tam zajrzec, gdy juz bede widziałam to napisze. A założylem ten temat bo myslałem ze moze ktos z was miał taki problem. Przegub to naewno ne był, bo miałem kiedys w Vitku uszkodzony i wiem jakie dzwieki wydaje wadliwy. No chyba ze ten sie zerwał na raz

[ Dodano: 18-11-2006, 16:16 ]

Mechanik zajrzał okazało sie ze był to przegub. Ulżyło mi ze nie skrzynia

Opublikowano

Dziwne. Objawy wskazują na przegub, ale równie dobrze mógł paść główny wałek w skrzyni (nie znam dokładnej nazwy) ...

Jeśli to ośka to obstawiam przegub.

Opublikowano
MDM, moim skromnym zdaniem jest cos nie tak w skrzyni z przekazywaniem mocy na poloski.

Ale wiesz to jest gdybanie i nie znam sie na skrzyniach.

Jutro ma juz mechanik tam zajrzec, gdy juz bede widziałam to napisze. A założylem ten temat bo myslałem ze moze ktos z was miał taki problem. Przegub to naewno ne był, bo miałem kiedys w Vitku uszkodzony i wiem jakie dzwieki wydaje wadliwy. No chyba ze ten sie zerwał na raz

[ Dodano: 18-11-2006, 16:16 ]

Mechanik zajrzał okazało sie ze był to przegub. Ulżyło mi ze nie skrzynia

Heh a niemówiłem :razz:

Opublikowano

Mówiłem że skrzynie audi (manulane) są niezniszczalne :razz:

Opublikowano

A czy nikt nie pomyślał o sprzęgle :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.