Skocz do zawartości
IGNOROWANY

White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

kurw... nic mi nie mow o mandatach musze prawko na miesiac oddac na 50 mialem 87 i mnie nagrali zlamasy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie ma Wojewódzki w Warszawie sowim Aventadorem, porusza się tylko po wybranych trasach, parkuje na sprawdzonych (wjazd,wyjazd) parkingach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak moze masz racje

ja moja r8 bylem na plycie i moja daje 438ps seria wiec tutaj pasuje wszystko

te 330 - 380 masz z rs4 gdzie odpowietrzenie silnika oraz system dolotu jest nieporownywalnie inny niz w r8 i nie kreci sie do 9tys jak r8

o takich problemach w r8 nie slyszalem nigdy a wiele forow niemieckich przeczesalem przed zakupem i nie tylko niemieckich

ja mam skrzynie manula wiec nie wiec co w niej starego :):) i nie chce zadnych r-tronic czy s-tronic tylko manual

no niestety niski to on jest i trzeba max uwazac nawet na wjazdach do parkingow bo mozesz przytrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak moze masz racje

ja moja r8 bylem na plycie i moja daje 438ps seria wiec tutaj pasuje wszystko

te 330 - 380 masz z rs4 gdzie odpowietrzenie silnika oraz system dolotu jest nieporownywalnie inny niz w r8 i nie kreci sie do 9tys jak r8

o takich problemach w r8 nie slyszalem nigdy a wiele forow niemieckich przeczesalem przed zakupem i nie tylko niemieckich

a masz wykres ? :) na te 438ps :> ?

r8 4.2 to bardzo fajne szybkie auto ... do lansu i do szybkiej jazdy zarowno na prostej ale i po zakretach

ale na "papierze" odstaje od konkurencji. co nie zmienia faktu ze dalej robi mega wrazenie na ulicy.

ps. fajnie by bylo jakbys zalozyl osobny nowy temat o swojej r8 i dodal wiecej zdjec bo chetnie przeczytam jakis dokladniejszy opis i wrazenia oraz obejrze ta sztuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak.. na bogato. zazdroszczę. po prostu zazdroszczę. moim marzeniem jest nie tyle posiadać, co przejechać się R8 V10. naprawdę, szczerze Ci gratuluję. :good: oby służyła Ci wiernie i dobrze oraz powodowała ogromnego banana na twarzy przy pokonywaniu kolejnych kilometrów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek juz jest

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/r8-v8-silver-golas-255054/#post3190142

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 12:43 ----------

ostatnie fotki z pozegnania betki juz z nowa wlascicielka :confused4:

img7132az.jpg

img7135a.jpg

img7137a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek juz jest

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/r8-v8-silver-golas-255054/#post3190142

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 12:43 ----------

ostatnie fotki z pozegnania betki juz z nowa wlascicielka :confused4:

http://img545.imageshack.us/img545/3888/img7132az.jpg

http://img542.imageshack.us/img542/1444/img7135a.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/1060/img7137a.jpg

Piekna kobieta i piekne auto :thumbup1: to napawa optymizmem, mamy za sobą czasy bogatych babć za kierownicą takich aut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Laleczka :kox:

Samochód ? :wink::grin:

Przewiozłeś panią R8 ? :naughty:

Taaa samochód :polew:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

:naughty:

jeszcze nie ale jestesmy umowieni na drive test :):decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]jest tez rs6 5,2 fsi na turbinie ten to zostawia najsilniejszy r8 560 ps w krainie marzen :))

ale s6 ma chyba 3.0 333ps jesli sie nie myle ta najnowsza naturalnie ta wczesniejsza miala 4,2 fsi ale z ta buda nie da rady r8

s5 coupe przedlift ma 4.2 354KM

s5 polift coupe / s5 sportback i s5 cabrio oraz s4 b8 maja 3.0 333KM

rs6 c6 ma 5.0 tfsi a nie 5.2fsi ;)

i jest to 5.0 + 2 turbiny i 560KM

s6 c6 ma 5.2 fsi bez turbin i 435KM

s6 c7 ma 4.0 TFSI i 420KM

s8 d4 ma 4.0 TFSI i 520KM

RS6 c7 ma 4.0TFSI i 560KM

i akurat sie z szymeniem zgadzam bo sam widzialem testy w ktorym s8 d4 robilo 3.5s do 100km/h :) a sam najpierw w to nie wirzylem...

w testach ktore czytalem z gazet mierzone s7 ktore ma ten sam silnik co s6 c7 i 0-100 robilo 4.2 z testu

wiec mysle ze te 3.9- 4.0 do 100km/h jest realne

natomiast dane typu 3.7 to audi samo podalo ale do 60 mph :) czyli 96km/h :)

Niestety w tym aucie pomiedzy 96 a 100km/h jest zmiana biegu ktora trwa tyle co nic ale jednak cos trwa i pare dziesiatych czasu zabiera.

druga sprawa to taka ze r8 4.2 FSI nigdy za bardzo nie jechalo ( w teoretycznym tego slowa znaczeniu ) bo jest tam silnik 4.2 fsi ktory jak kazdy wie lubie zbierac w sobie nagar i nie trzymac mocy ( na racingforum sa wykresy aut typu 330-380KM )

ale r8 mimo ze " nie jedzie " w porownaniu do s6 c7 o tej samej mocy .... to pewnie frajda z prowadzenia, wyglad, oraz ogolny FUN jest duzo lepszy :)

pozatym r8 to juz stosunkowo stare audi w porownaniu do s6 c7 ( a zwlaszcza silnik wolnossacy 4.2fsi vs 4.0TFSI ) i skrzynia tez w porownaniu do s-tronic`a ( chyba stronic tam siedzi ? ) z s6 c7 to juz tez "wiekowa" konstrukcja.

temat kto kogo objedzie lepiej odpuścić bo to temat w stylu spalania i legend ile to pali 1.9tdi w mieście 4.5 , 5 w porywach 5.5 :wink:

to tez prawda :)

1. temat spalania

2. temat osiagow gdzie ludzie sie sprzeczaja o dziesiate sekundy

3. temat diesel vs gaz vs benzyna

to trzy najfajniejsze tematy ;D

RS6 C6 ma 580 KM a nie 560 jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po tej wspaniałej płacie zamknąłbym temat skoro auto i tak sprzedane!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]jest tez rs6 5,2 fsi na turbinie ten to zostawia najsilniejszy r8 560 ps w krainie marzen :))

ale s6 ma chyba 3.0 333ps jesli sie nie myle ta najnowsza naturalnie ta wczesniejsza miala 4,2 fsi ale z ta buda nie da rady r8

s5 coupe przedlift ma 4.2 354KM

s5 polift coupe / s5 sportback i s5 cabrio oraz s4 b8 maja 3.0 333KM

rs6 c6 ma 5.0 tfsi a nie 5.2fsi ;)

i jest to 5.0 + 2 turbiny i 560KM

s6 c6 ma 5.2 fsi bez turbin i 435KM

s6 c7 ma 4.0 TFSI i 420KM

s8 d4 ma 4.0 TFSI i 520KM

RS6 c7 ma 4.0TFSI i 560KM

i akurat sie z szymeniem zgadzam bo sam widzialem testy w ktorym s8 d4 robilo 3.5s do 100km/h :) a sam najpierw w to nie wirzylem...

w testach ktore czytalem z gazet mierzone s7 ktore ma ten sam silnik co s6 c7 i 0-100 robilo 4.2 z testu

wiec mysle ze te 3.9- 4.0 do 100km/h jest realne

natomiast dane typu 3.7 to audi samo podalo ale do 60 mph :) czyli 96km/h :)

Niestety w tym aucie pomiedzy 96 a 100km/h jest zmiana biegu ktora trwa tyle co nic ale jednak cos trwa i pare dziesiatych czasu zabiera.

druga sprawa to taka ze r8 4.2 FSI nigdy za bardzo nie jechalo ( w teoretycznym tego slowa znaczeniu ) bo jest tam silnik 4.2 fsi ktory jak kazdy wie lubie zbierac w sobie nagar i nie trzymac mocy ( na racingforum sa wykresy aut typu 330-380KM )

ale r8 mimo ze " nie jedzie " w porownaniu do s6 c7 o tej samej mocy .... to pewnie frajda z prowadzenia, wyglad, oraz ogolny FUN jest duzo lepszy :)

pozatym r8 to juz stosunkowo stare audi w porownaniu do s6 c7 ( a zwlaszcza silnik wolnossacy 4.2fsi vs 4.0TFSI ) i skrzynia tez w porownaniu do s-tronic`a ( chyba stronic tam siedzi ? ) z s6 c7 to juz tez "wiekowa" konstrukcja.

temat kto kogo objedzie lepiej odpuścić bo to temat w stylu spalania i legend ile to pali 1.9tdi w mieście 4.5 , 5 w porywach 5.5 :wink:

to tez prawda :)

1. temat spalania

2. temat osiagow gdzie ludzie sie sprzeczaja o dziesiate sekundy

3. temat diesel vs gaz vs benzyna

to trzy najfajniejsze tematy ;D

RS6 C6 ma 580 KM a nie 560 jak napisałeś.

fakt moj blad ... literowka z rozpedu :)

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

rs6 ma 5.0 albo 5.2 na turbinie stad chipy po 780ps

no mozna w sumie zamknac :decayed:

5.0 i 2 turbo

i chipem tam nawet 720km chyba nie zrobisz ...

zeby zrobic ponad 700km to musisz wydech grzebac i kupe innych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...