Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedzę sobie przy małym, co nieco :drunk: i tak myśle:

po co mi to :a4fan: sprzedam i kupie coś innego, tylko co :mysli:

no jak to, co, czarnymetaliklimu........

Opublikowano

siedzę sobie przy małym, co nieco :drunk: i tak myśle:

po co mi to :a4fan: sprzedam i kupie coś innego, tylko co :mysli:

no jak to, co, czarnymetaliklimu........

Jak co? Nowsze :a4fan: Zostało Ci tylko B7,B8 i RS4 :good:

Opublikowano

siedzę sobie przy małym, co nieco :drunk: i tak myśle:

po co mi to :a4fan: sprzedam i kupie coś innego, tylko co :mysli:

no jak to, co, czarnymetaliklimu........

Jak co? Nowsze :a4fan: Zostało Ci tylko B7,B8 i RS4 :good:

B7-nie, ten sam środek

RS4-nie ten portfel :slina:

B8-tak, tylko jeszcze trochę poczekać muszę, aby cena zeszła do mojego pułapu

A na razie trzeba pokończyć zaplanowane mody, a jest jeszcze do zrobienia.

No to może ktoś mi powie, co już w moim :a4fan:zostało dodane do serii (dla ułatwienia dodam, że 15 modów i wszystko ori)

Opublikowano

1. dokladki na progach

2. parktronic przod /tyl

3. turbo brd

4. led postojowy

5. lusterko wsteczne

6. navi

7. usmiech na dwie rurki ( tu bym negociowal z tym ori !! )

8. 3cie swiatlo STOPU ????

Opublikowano

1. dokladki na progach

2. parktronic przod /tyl

3. turbo brd

4. led postojowy

5. lusterko wsteczne

6. navi

7. usmiech na dwie rurki ( tu bym negociowal z tym ori !! )

8. 3cie swiatlo STOPU ????

9.tempomat

10.dokładki progi i zderzaki w kolorze, znaczki S-line

11.fele S-line

12.ksenon

13.kiera multifunkcjon

14.oświetlenie diody czerwone gałka biegów

15.własny chip 150PS

Jak coś pomyliłem to sprostować,będziemy wiedzieć o tej furmance wszystko :naughty:

Opublikowano

1. ................................dokladki na progach

2. parktronic tyl

3. turbo brd

4. .................................led postojowy

5. lusterko wsteczne- fotochrom

6. navi-RNS-E

7. usmiech na dwie rurki ( tu bym negociowal z tym ori !! )- :evil:

8. ................................3cie swiatlo STOPU ????

9.tempomat

10.dokładki progi i zderzaki w kolorze, znaczki S-line

11fele 17"

12.ksenon-plus

13.kiera multifunkcjon

14.pakiet oświetlenie (diody czerwone gałka biegów,nawiewy,na nogi itd)

15.własny chip 150PS

te wykropkowane odpadają

:drinks: na zlocie dla tego co zna wszystkie mody

Opublikowano
  • Autor

dziś 15 i zobaczymy ile audi się zjawi :cool1:

Opublikowano

Było ciepło :kox:

jak zawsze, bo to co nas łączy to :a4fan:

dopisała stała ekipa :kox:

Damian, zmiana furki OK :good: ten fajerwerk na koniec był spoko :evil:

Łukasz, życzę udanych zakupów. :oklaski:

Opublikowano

Witam. Wpadne na najblizszego spota. Macie Vaga? Ma ktos z was 2.5 TDi?

Opublikowano

Witam. Wpadne na najblizszego spota. Macie Vaga? Ma ktos z was 2.5 TDi?

przyjedź to się przekonasz :wink4:

Opublikowano

Witam. Wpadne na najblizszego spota. Macie Vaga? Ma ktos z was 2.5 TDi?

Witam.

Po co Ci Vag,jakieś problemy z furmanką?

Opublikowano

tak pytam bo chcialem sprawdzic, a moze spot koko stadionu na wojska?

Opublikowano

tak pytam bo chcialem sprawdzic, a moze spot koko stadionu na wojska?

Albo na stadionie :kox:

Opublikowano

tak pytam bo chcialem sprawdzic, a moze spot koko stadionu na wojska?

Albo na stadionie :kox:

trzeba dodać stadion do ankiety niech ludziska zdecydują

dla mnie to dobry pomysł :good:

Opublikowano

kolo stadionu nie ma gdzie, narazie zostaje podwale puki co do wiosny a pozneij jak zwykle drag testy na cieplowniczej ;d

Opublikowano

kolo stadionu nie ma gdzie, narazie zostaje podwale puki co do wiosny a pozneij jak zwykle drag testy na cieplowniczej ;d

I tak trzeba to zostawić :good:

Łukasz,furmanka już śmiga na pełnej mocy?

Opublikowano

tak smiga, ale z vagiem trzeba sie upewnic.

zakupy puki co udane, czekam, jak bedzie to wstawie foty z nabytku[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 20:08_________________________________________________nadal cos nie tak z turbem bo odcina turbine

Opublikowano

Z chęcią dołączymy... ja plus jeszcze kolega (A4 B5 2,6 q)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.