Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostawił bym elektronikę i zajął bym się drożnością obiegu i temperaturą :wink4:

krążenie płynów u Łukasza w normie :polew:

a jak płyny krążą to i temperaturka skacze :polew:

od razu mu mówiłem, że trzeba sprawę o płyn oprzeć i będzie dobrze :polew:

Opublikowano

badnie po andrzejkach 0.00 - aż mi sie nogi ugiely z ulgi, naszczescie bo inaczej byloby ciezko.

Jest taka opcja na spota za tydzien w prasze chip tunning wielun spotyka sie z hondami na neutralnym gruncje, co wy na to ?

Opublikowano

badnie po andrzejkach 0.00 - aż mi sie nogi ugiely z ulgi, naszczescie bo inaczej byloby ciezko.

Jest taka opcja na spota za tydzien w prasze chip tunning wielun spotyka sie z hondami na neutralnym gruncje, co wy na to ?

Łukasz, gadaj o so chodzi :mysli:

Opublikowano

a czego ty nie rozumiec ?? chip tunning wielun spotykaja sie z jakims klubem chiptuningowym hondy w praszetamci sa z kluczborka

Opublikowano

a czego ty nie rozumiec ?? chip tunning wielun spotykaja sie z jakims klubem chiptuningowym hondy w praszetamci sa z kluczborka

no to niech się odezwą to pogadamy :kox:

Opublikowano

A nie lepiej zorganizować jednego spota chłopaki i dziewczyny chip tunning wielun z naszymi A4-ami w Wieluniu :mysli:

Trzeba poznać najpierw swoje podwórko :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:09_________________________________________________Mam awarie przedniej szyby ;( może ktoś wie ile kosztuje nowa ori OOOO?

Opublikowano

A nie lepiej zorganizować jednego spota chłopaki i dziewczyny chip tunning wielun z naszymi A4-ami w Wieluniu :mysli:

Trzeba poznać najpierw swoje podwórko :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:09_________________________________________________Mam awarie przedniej szyby ;( może ktoś wie ile kosztuje nowa ori OOOO?

coś koło tysiaka pewnie plus montaż :(

podróbka koło czterystu z montażem 438427039 zadzwoń może ori też mają :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Albo jakąś od Niemca trza przywieź.

w szybexie około 320 z montażem

Opublikowano

Albo jakąś od Niemca trza przywieź.

w szybexie około 320 z montażem

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________Dzisiaj się zmieni,cena trochę wyższa 380
Opublikowano

Spot pewnie dzisiaj był udany :gwizdanie:

Opublikowano

Jak zwykle,trzeba było przyjechać :cool1:\

Następny klient co zaniedbuje ekipę to bartodziej.marian,forum przegląda a na spota nie przyjedzie :thumbdown:

Opublikowano

wycieraczek na zime sie nie wymienia bo po ziemie sie takie same jak przed

Opublikowano

Jak zwykle,trzeba było przyjechać :cool1:\

Następny klient co zaniedbuje ekipę to bartodziej.marian,forum przegląda a na spota nie przyjedzie :thumbdown:

no Marian, Ty wiesz co czeka takich olewatorów :evil:

my Ci wybaczymy, ale :a4fan: pewnie nie :evil:

wycieraczek na zime sie nie wymienia bo po ziemie sie takie same jak przed

racja, nowe masakrują szybe :polew:

Opublikowano

wycieraczek na zime sie nie wymienia bo po ziemie sie takie same jak przed

Śniegu nie ma,mrozu niema,a jak rozmazują to się źle jedzie.

Wycieraczki wymieniam 2 razy w roku.A teraz mam wynik 2:1 :polew:

Opublikowano

jak kupujesz po 9 zl ze statoil to 2 x na rok jak mam swoje 1.5h roku i jeszcze daja rade

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.