Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 16.30 chcesz jechać :mysli:

widzisz, że oficjalnie oprócz nas dwóch brak chętnych, czyli lipa :angry:

Opublikowano

Wydaje mi się że zostajemy na włościach i na Podwalu o 16.00 się widzimy :thumbup:

Opublikowano

Wydaje mi się że zostajemy na włościach i na Podwalu o 16.00 się widzimy :thumbup:

taa, jade teraz na myjke, na zlocik przyjade lekko przed 16-ą :)

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że zostajemy na włościach i na Podwalu o 16.00 się widzimy :thumbup:

taa, jade teraz na myjke, na zlocik przyjade lekko przed 16-ą :)

ja o 16 będe napewno :kox:

Opublikowano

Następny spot chyba na Ciepłowniczej,bo prowadzi w glosowaniu(ankieta) :mysli:

Opublikowano

wymienilem fiuta, termostat + czujnik+plyn+robota+ kolanko przy turbo, 320zl[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________nastepny w mikołaja wypada :DP

Opublikowano

Dobrze że tylko to i taka kasa,zawsze mogło być gorzej :naughty:

No to teraz pośmigasz :kox: W Mikołaja się widzimy :good:

Opublikowano

Dobrze że tylko to i taka kasa,zawsze mogło być gorzej :naughty:

No to teraz pośmigasz :kox: W Mikołaja się widzimy :good:

no coś ty, Łukasz na audi to wydaje kase z przyjemnością, można powiedzieć, że nie mógł się doczekać, kiedy się coś popsuje :polew:

na Mikołaja to może już sypnie śniegiem i trzebaby dodać do ankiety TARGOWISKO :gwizdanie:

Opublikowano

ale co my mozemy z FWD ?????

Opublikowano

ale co my mozemy z FWD ?????

co nieco możemy :gwizdanie:

np. porządnie rozgrzać furke :polew:

a przede wszystkim doskonalić umiejętności :good:

Opublikowano

No na 6-go mogło by posypać :notworthy:

Laćki zimowe założone :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:19_________________________________________________

Następny spot chyba na Ciepłowniczej,bo prowadzi w glosowaniu(ankieta) :mysli:

A jednak Podwale wyprzedziło

Opublikowano

następny spot w Mikołaja-zróbmy sobie :a4fan: prezenty :gwizdanie:

dawno nic przy aucie nie robiłem :mysli: aż mnie mierzi, a pomysłów nie brakuje :naughty:

Opublikowano

a co ze sterownikiem co ci dalem, zalozyles ?

Opublikowano

a co ze sterownikiem co ci dalem, zalozyles ?

nie, nie założyłem :(

wyobraź sobie, że wszystko zaczęło działać jak należy :>

wygląda na to, że nie jest wina sterownika tylko pewnie kable na przejściu ze słupka do drzwi się łamią :evil:

sterownik leży i czeka, co postanowisz :mysli:

Opublikowano

trzeba bedzie zaVagovac czarna znowu

Terkotanie ustalo pod deska i przestalo tez dmuchac ciepelkiem

Opublikowano

trzeba bedzie zaVagovac czarna znowu

Terkotanie ustalo pod deska i przestalo tez dmuchac ciepelkiem

wymieniłeś termostat :mysli:

nalej mu opału to zaraz przestanie fimery stroić :polew:

dryndnij jak coś :rolleyes:

Opublikowano

wyciagniolem wczoraj nawiew ten centralny i zaczol dmuchac chyba sie zaciely te lopatki, ale dzis znwou pocichu zaczole terkotac, chyba trzebabedzie schowek odkrecic i wyciagnac caly wentylator i go przeczyscic, przydal by sie swap

Opublikowano

wyciagniolem wczoraj nawiew ten centralny i zaczol dmuchac chyba sie zaciely te lopatki, ale dzis znwou pocichu zaczole terkotac, chyba trzebabedzie schowek odkrecic i wyciagnac caly wentylator i go przeczyscic, przydal by sie swap

podłączymy Vaga, sprawdzimy błędy, zrobimy nastawy podstawowe :naughty:

u mnie też czasami terkocze, jak jest zimny i się temp. podnosi i zaczyna tronik mieszać nawiewami :wink4:

narazie wstrzymaj się z rozkręcaniem, Vag prawde Ci powie :polew:

Opublikowano

Zostawił bym elektronikę i zajął bym się drożnością obiegu i temperaturą :wink4:

Opublikowano

wydaje mi sie ze dmucha slabiej niz na poczatku, drazny uklad to jest napewno tylko wentylator pewnie za***any od kurzu i pylu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.