Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie tylko a4 :wink4:

Opublikowano

Witam.

Byłem ale zastałem tylko jednego kolegę Damiana z którym troszkę pogadaliśmy.Liczyłem że może będzie ktoś z kompem ale tym razem były pustki.Aby być sprawiedliwym dodam że przedemną odjechał kolega który był A4 2.8 srebrną którego chyba widziałem jak śmigał po Wieluniu :> gdy dojeżdżałem na spocik.Odjechał bo były pustki :wallbash: Ale podobno mówił że wpadnie nastepnym razem.No i przy odjeżdżaniu już domu jeszcze pojawił się jeden kolega srebrną A4 z żoną :rolleyes:.Tak więc było na prawie czterech :( Mam nadzieję że następnym razem będzie ktoś z kompem po już się męczę powoli i że ja będę miał czas wpaść.

Pozdrowienia.

Jarek

Opublikowano

Witam.

Byłem ale zastałem tylko jednego kolegę Damiana z którym troszkę pogadaliśmy.Liczyłem że może będzie ktoś z kompem ale tym razem były pustki.Aby być sprawiedliwym dodam że przedemną odjechał kolega który był A4 2.8 srebrną którego chyba widziałem jak śmigał po Wieluniu :> gdy dojeżdżałem na spocik.Odjechał bo były pustki :wallbash: Ale podobno mówił że wpadnie nastepnym razem.No i przy odjeżdżaniu już domu jeszcze pojawił się jeden kolega srebrną A4 z żoną :rolleyes:.Tak więc było na prawie czterech :( Mam nadzieję że następnym razem będzie ktoś z kompem po już się męczę powoli i że ja będę miał czas wpaść.

Pozdrowienia.

Jarek

wpadnij 17-ego będę na pewno i wezmę kompa.

Opublikowano

Niestety chyba nie dam rady przyjechać.Niektórych rzeczy się nie przeskoczy.

Pozdrawiam.

Jarek

Opublikowano

w miłej atmosferze przebiegł następny, spocik jedynie słusznej marki. :audi:

pozdro dla wszystkich :good: tych, co nie mogli przyjechać też :good: pewnie spalanie im podskoczyło i wstydzili się pokazać :polew:

be00ccd87dc391d7.jpg

903775a08d3e11dd.jpg

82fdf6f257fa0632.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82fdf6f257fa0632.html

Opublikowano

Sorry że mnie nie było, wymarzony urlop na Chorwacji(rewelka).Następne spotkanie się widzimy :)

Podajcie datę kiedy następny spot :audi::a4fan::mysli:

Opublikowano

:siema: witam fanów :a4fan:

jaki będzie skład na niedzielny spocik?

rano mam wyjazd ale powinienem wrócić na czas.

liczymy

1- alex

2-

Opublikowano
  • Autor

ja na 1000% :hi:

Opublikowano

siemka ROGER

1- alex

2- maro-a4

3- ROGER

4-

Opublikowano

Wpisało się trzech a było dziesięciu. Nieźle, oby tak dalej :good:

Dajcie jakieś zdjęcia :)Pozdro.

Opublikowano

co niektórzy spóźnieni, ale byli. Frekwencja wzrasta i tak trzymać.

Po Wieluniu jeździ sporo :a4fan: tylko pewnie nie wiedzą o naszych spotkaniach :mysli:

Pozdro :siema: zdjęcia-coś będzie jak dojadę do domu.

[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 20:05_________________________________________________

ze zdjęć lipa, nie nadawają się :wallbash:

było już ciemno jak młody robił i wyszła kicha :thumbdown:

możecie sami ocenić:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0accbc0fa9e66152.html

Opublikowano

Fotograf trochę zawalił,następnym razem będą lepsze.Zdjęcia mało ważne,liczyła się fajna atmosfera i ilość :a4fan:

Do zobaczenia za dwa tygodnie :)

Opublikowano

proszę o czynny udział między spocikami :evil:

proponuję mały Quiz-

ile będzie audiczek na następnym spocie? :mysli:

ja będę napewno :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja jak zawsze na 1000% i może będzie 15 :a4fan:

_________________________________________________

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

15 to wolnych miejsc na parkingu będzie

nie będzie mniej jak 16 aut tylko słusznej marki :audi:

Opublikowano

15 minimum, a reszta :a4fan: mile widziana :)

O stałych bywalców się nie martwię.

Opublikowano

ja już nie mogę się doczekać tej niedzieli :thumbup:

maro-a4 weź cyfrzaka, musimy nadrobić a myślę, że będzie, co pstrykać.

licze na sześć nowych :a4fan: czyli razem szesnaście :good:

Opublikowano

dzisiaj na spocie:

1-maro-a4

2-alex

3-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.