Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że można zrobić w marcu, w którąś niedzielę żeby wszystkim pasowało ;)

Teraz jeszcze kwestia miejsca, macie jakieś propozycje ?

Opublikowano

Tak jak było do tej pory kolo ratusza jest ok... Zawsze można się przemieścic:-) też się pisze;-)

Opublikowano

Ogarnia ktoś od nas z Wielunia VAGA? Jestem w trakcie odblokowywania fisa na pełnego i potrzebuję kogoś z vagiem, żeby mi to przekodował, bo sam nie mam interfejsu i programu ^^

Opublikowano

:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czas się przebudzić i ustalić konkrety ;)

Moja wstępna propozycja to 22 marca (niedziela) godz 15 koło Ratusza. Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje to pisać śmiało, można ustalić inny termin ;)

Jest ktoś zainteresowany ? Jeśli tak, to tworzę listę i każdy zainteresowany się dopisze ;)

1. Michallres

2. Rafallpas96

3.

Edytowane przez Michallres

Opublikowano

Kurczaki ;/ ja mam zjazd w niedzielę;/ może 20.03 (piątek) pod wieczór? ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie tam termin nie ma większego znaczenia ;)

Poczekajmy aż inne osoby się wypowiedzą w temacie ;)


Jak widać zainteresowanie praktycznie zerowe :/

Ktoś jeszcze chętny na piątek 20.03 ?

Opublikowano

Ja bym się chętnie spotkał tylko ze będę w Polsce dopiero od świat...

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Chyba najszybciej wszystkim będzie pasowało w któreś świąteczne popołudnie :)

Panowie, może jakiś spocik? ;)

Opublikowano

no pewnie, jakiś by się przydało zrobić.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

BMW widzę że się jakoś zorganizowało i nawet fajne zloty robią na Wieluniu, czas na Audi haha :D

Opublikowano

Mało tutaj naszych furek. Żeby tak z 10 osób było to można by jakiś przejazd zorganizować przez miasto ;D

Opublikowano

Furek to jest sporo :) ale na forum ludzi mało [emoji14] można byłoby zrobić jakiś mini zlocik ;) ja zawsze chętny :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No u mnie na Złoczewie zorganizowałbym trzy A4 i jedną A3 :P Jak będzie więcej chętnych - to czemu nie :D

Opublikowano

Ustalcie date to to chętnie się pojawie, a i kilku kolegów też namówie. Był czas, że regularnie się spotykaliśmy, może czas na reaktywacje tematu? :)

Opublikowano

Ja jestem na TAK, chętnie bym się zjawił i po oglądał inne furki :)

Tylko trochę lipa bo zima jest i na stalówkach albo słabych felgach połowa Audic jeździ - i to już trochę gorszy efekt wizualny, a można by na Facebooku stworzyć grupę i tam foty jakieś po dodawać tak jak BMW Wieluń.

Opublikowano

Ja to na początek zacząłbym od jakichkolwiek spotkań. Bez znaczenia jest kto ma jakie felgi skoro i tak się nie spotykamy ;P A jak spotkania wejdą w nawyk to akurat każdy wskoczy w letnie chapcie i będziemy się tym chwalić w internetach ;)

Chętnie zaproponowałbym najbliższą niedzielę na spotkanie ale już wiem, że ja nie dam rady być. Dlatego moja osobista propozycja to 17.01.2016. Proszę się nią nie sugerować, to tylko propozycja ;P

Chcę również zaznaczyć, że 22.01 odbywa się duży spot audi w Łodzi ;)
https://www.facebook.com/events/1537195249941153/

Edytowane przez ChiPis

Opublikowano

Temat trochę ruszył :D

Zainteresowanych z tego co widzę dość sporo, więc coś z tego powinno wyjść :D

Trzeba uzgodnić datę/ godzinę i miejsce i można robić spoty :D

Do Łodzi też myślę się wybrać - mam nadzieję że się uda.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miejsce może być dobre na rynku, pod kauflandem no albo pod erą. Innych pomysłów nie mam :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Panowie i jak sytuacja? ;) Może warto byłoby zrobić stronę/ grupę na FB? Więcej ludzi zagląda na FB niż na forum ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można coś pomyśleć ze stronką, pewnie byłby jakiś rozgłos i więcej osób by wpadało na spoty ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.