Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok :)

Opublikowano

Panowie czemu wczoraj niezdecydowaliście że jest spot? wziąłbym sobie wolne i zajrzał do was a tak to musze to tyry jechać na popołudnie:facepalm:

Opublikowano

No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????:decayed::banan:

Opublikowano

kiedy coś działacie ludziska ?

Opublikowano
No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????:decayed::banan:

budowa, Pany budowa :tonguemad:

na początku czerwca zrobimy mega spot rozpoczynający sezon, będzie to 100-tny spot.

Propozycja jest by zrobić go w Kamionie (co niektórzy wiedzą gdzie i jak by to wyglądało)

Żony obowiązkowo, ktoś musi wracać za kółkiem :drunk:

Pisać komu by pasowało na 9-ego, 16-ego czerwca.

Opublikowano

heh luz a jak ktoś nie ma żony?? :decayed::eusathink: a jakiś mały spocik wcześniej planujemy? :wink:

Opublikowano
No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????:decayed::banan:

budowa, Pany budowa :tonguemad:

na początku czerwca zrobimy mega spot rozpoczynający sezon, będzie to 100-tny spot.

Propozycja jest by zrobić go w Kamionie (co niektórzy wiedzą gdzie i jak by to wyglądało)

Żony obowiązkowo, ktoś musi wracać za kółkiem :drunk:

Pisać komu by pasowało na 9-ego, 16-ego czerwca.

liczycie ile mielscie spotow :decayed:

Opublikowano

liczycie ile mielscie spotow :decayed:

tak, mamy księgowego :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na początku czerwca zrobimy mega spot rozpoczynający sezon, będzie to 100-tny spot.

Propozycja jest by zrobić go w Kamionie (co niektórzy wiedzą gdzie i jak by to wyglądało)

Żony obowiązkowo, ktoś musi wracać za kółkiem :drunk:

Pisać komu by pasowało na 9-ego, 16-ego czerwca.

Jestem nowy ale na 9 czerwca mógłbym się wybrać tylko gdzie jest ten Kamion??? To byłby mój pierwszy spot.

Opublikowano

Po 15. czerwca to mi też pasuje :wink:

Opublikowano

W Kamionie będzie elegancko, ja mam blisko więc każda niedziela raczej mi pasuje :)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kiedy cos sie dzieje ? trzeba zVAGować niunie....czy wszystko gra i buczy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co tu taka cisza???

Opublikowano

nie mam pojęcia

Opublikowano

A

Edytowane przez tomcioo18

Opublikowano

Witam panowie

Co tu tak cicho? Może jakiś spocik 1 września?:D Akurat bede w PL ;)

Może mi ktoś polecić jakiś dobry serwis klimy ? Bo strasznie już z niej zajeżdża;/ Zależy mi na profesjonalnym oczyszczeniu i sprawdzeniu. Jest coś godnego polecenia w Wieluniu?

Opublikowano

w serwisie PKS robią, na pewno tanio ;) a ustawić się można :D

Opublikowano

odgrzybianie które oferują w PKS to nie jest chyba zbyt profesjonalne, wpryskują trochę płynu do nawiewów i tyle. widzie może kto w Wieluniu oferuje ultradźwiękowe odgrzybianie klimatyzacji?? mój znajomy coś mowił że w starym rynku robią ale nie ma mnie w pl i nie mogę tam podjechać. Robił to ktoś kiedyś? dobry efekt ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.