Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 09.12.2012r ul.PODWALE godz.15.00

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 19:47 ----------

no :a4fan::a4fan::a4fan: to będzie 97 zlot we Wieluniu.

To tak jakoś na 10-ego Lutego 2013 wypada jubileuszowy 100 :drinks:

Proponuje to jakoś wyjątkowo zorganizować.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/samsung-galaxy-s2-255294/

Może ktoś zainteresowany ;)

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 17:58 ----------

widzę że nikt nie jest zainteresowany hehe. ale to nawet dobrze bo rozmyśliłem się bo zaczęły płyty padać w S3 :/

Mam pytanie-rozsypała mi się lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej. kupię takie coś w wieluniu czy trzeba do ASO dzwonić?

Opublikowano

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2013 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Mam pytanie-rozsypała mi się lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej. kupię takie coś w wieluniu czy trzeba do ASO dzwonić?

we Wieluniu to raczej nie, ale sprawdź w Inter Carsie na Baranowskiego 5

możesz tu:

LED TABLIC REJ MAXLED AUDI A3 A4 A6 A8 S3 S4 S6 S8 (2869673249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z7396105Q.jpg

Opublikowano
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/samsung-galaxy-s2-255294/

Może ktoś zainteresowany ;)

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 17:58 ----------

widzę że nikt nie jest zainteresowany hehe. ale to nawet dobrze bo rozmyśliłem się bo zaczęły płyty padać w S3 :/

Mam pytanie-rozsypała mi się lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej. kupię takie coś w wieluniu czy trzeba do ASO dzwonić?

Jak masz za dużo kasy, to dzwoń do ASO. A do tablicy jest zwykła rurkowa, nie pamiętam długości. Podjedź do zwykłego sklepu auto-moto, wymontuj na miejscu, kup i załóż.

Pozdro.

Wesołych Świąt.

Opublikowano

kolego żarówkę to ja mam nową LED ale lampka się rozsypała jak wyciągnąłem.... dlatego pytam o nową lampę a nie o żąrówkę...

Opublikowano

Sorki, nie doczytałem, że chodzi o całą lampkę. To może jaką używkę znajdziesz. Pozdrawiam.

Opublikowano

A ja mam pytanko , kiedy zlot 98 z koleij ????. Mireku czy znalazłeś program no wiesz jaki ????:banan:

Opublikowano
A ja mam pytanko , kiedy zlot 98 z koleij ????. Mireku czy znalazłeś program no wiesz jaki ????:banan:

ostatnio coś z frekwencją nie tegez i dlatego niema terminu. Ale jeśli chcesz się spotkać to wpisz się na liste chętnych i zobaczymy. Jak uzbiera się więcej chętnych to zrobimy spocik.

Jeśli chodzi o program to mam. Czeka na Ciebie, przygotuj swoją :a4fan:

chętni na spocik:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2.

3.

4.

5.

Opublikowano

ok kiedy mam podjechać , :banan:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

a powiedz mi ile czasu to zajmie ???

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

a co do listy to jestem już drugi bo ty jesteś pierwszy , i jak już będzie po szczepieniu to zweryfikujemy osągi :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
ok kiedy mam podjechać , :banan:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

a powiedz mi ile czasu to zajmie ???

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

a co do listy to jestem już drugi bo ty jesteś pierwszy , i jak już będzie po szczepieniu to zweryfikujemy osągi :banan:

To ja podjade do Ciebie i dogadamy szczegóły :whistling:

No powiedzmy wszystko powinno się rozegrać na dystansie dwóch browarów :wink:

Hehe i tak nie masz szans :polew:

chętni na spocik:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w

3.

4.

5.

Opublikowano

witaj

wkońcu masz okno na świat :facepalm: , ok zgadamy sie jak pogoda bedzie lepsza pozwoli nan na biesidę :grin:

narka :banan:

---------- Post dopisany 24-01-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 08:26 ----------

a co to nikogo nie mam no forach ????????????:banan:

Opublikowano

a co to nikogo nie mam no forach ????????????:banan:

zapadli w sen zimowy :thumbdown:

a może w zaspach utknęli :polew: bo przecież same ośki są na forum :naughty:

a może za myszami sie uganiają :wink:

a może transportują, transportują, transportują a w wolnych chwilach uzupełniają płyny ustrojowe :grin:

a może mają forum w przysłowiowej d :dziura: pie :facepalm:

chętni na spocik:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w

3.

4.

5.

Opublikowano

Nie same ośki jak coś!!!!1

Myszy śpią jak wszyscy z Wielunia.

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik

4.

5.

.......

Opublikowano
Nie same ośki jak coś!!!!1

Myszy śpią jak wszyscy z Wielunia.

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik

4.

5.

.......

no, nareszcie jedziemy :naughty:

Opublikowano

dotkąłeś bardzo wrażliwego punktu :grin: , ok nadchodzi ocieplenie i kreciki wyjdą z norek :kwasny:

Opublikowano
dotkąłeś bardzo wrażliwego punktu :grin: , ok nadchodzi ocieplenie i kreciki wyjdą z norek :kwasny:

ja ich k***a z tych norek wykuże :bicz:

a u mnie nowy mod się pojawił :banan: szczegóły na spocie:whistling:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik

4.

5.

.......

Opublikowano

U mnie odpadają 2 nadchodzące weekendy ;(

Opublikowano

to jest dobre

ja ich k***a z tych norek wykuże :bicz::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.