Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

========================================================================

Następny spot 01.04.2012r(niedziela) godz.16.00

========================================================================

Opublikowano

Nareszcie jestem już zalogowany :)

Opublikowano
Nareszcie jestem już zalogowany :)

no widzisz jakie to proste, teraz nie wykręcisz się z nieobecności na zlocie niewiedzą - łotrze Ty jeden !!!!!!!

Opublikowano

Rafał na pewno przyjedzie, letnie laćki założone a na nich jeszcze tyle bieżnika

Opublikowano

tak bieżnik jest wysoki , ale nie do zdarcia!! :dancing:

Opublikowano

ale data zlotu jest nie aktualna , czy Rdzer już tego nie robi :slina::banan:

---------- Post added at 06:45 ---------- Previous post was at 06:43 ----------

Marek jak zrobić aby nie było widać linków do zdjęć ??

Opublikowano

ROGER nie może zalogować się na forum,sam wiesz jak ciężko było.

Pisałem wcześniej że spot jest ustawiony na 1 kwietnia o 16.00 tam gdzie zawsze czyli Podwale.

Linki można chyba edytować na starej stronie forum,poszukaj-www.a4-klub.pl/archiwum

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Kiedy następny spot?????????????????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja z nowym nicikiem postaram się dojechać :banan:

Opublikowano

Ehh i znowu nie trafiłem z urlopem w spota :/ Szkoda że nie robicie 29 bo bym się na pewno zjawił :D

Muszę się trochę pochwalić i zadać jedno pytanie;)

Ostatnio jak byłem w Pl kilka dni to sobie zapodałem wirusika w EcuProject. Oto co wyszło:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232703-AWX-by-EcuProject

A teraz pytanie:

Będę potrzebował pomalować czujniki parkowania w kolor nadwozia, znacie kogoś w Wieluniu kto mi taką operację przeprowadzi z odpowiednim rezultatem?

Opublikowano

no ciekawe , ja też mam 1,9 tdi , jak i gdzie podnosiłeś moc???/

Opublikowano

dlaczego cię nie było na zlocie ??????:jerk::banan:

Opublikowano
Ehh i znowu nie trafiłem z urlopem w spota :/ Szkoda że nie robicie 29 bo bym się na pewno zjawił :D

zapraszamy na następny 13-ego maja

Muszę się trochę pochwalić i zadać jedno pytanie;)

Ostatnio jak byłem w Pl kilka dni to sobie zapodałem wirusika w EcuProject. Oto co wyszło:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232703-AWX-by-EcuProject

przyjedź, będziesz mógł porównać z innymi jak jedzie

A teraz pytanie:

Będę potrzebował pomalować czujniki parkowania w kolor nadwozia, znacie kogoś w Wieluniu kto mi taką operację przeprowadzi z odpowiednim rezultatem?

jeśli tylko czujniki to pikuś, do wykonania samemu

Opublikowano

Spot dzień przed maturą ustną:doh: A wreszcie bym wpadł...

Opublikowano
Przyjedż po zdanej maturze.Powodzenia.

na 100% przyjadę :good: Dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.