Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

A myj co chcesz :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________

5-10 to w najgorszych przypadkach :naughty:

a z kąt tyle sie u was autek wzięło na teki mały powiat :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odma zamarzla, jakiegos szajsu sie nagromadzilo i jak przymrozilo -15 to sie diabelstwo zamarzlo, olej szedl przz komin i dymil jak 20letni star na 3 biegu ;P

ale juz przedmuchane i turbo pompuje, jutro logi czy sie cos nie zapieklo i dalej garek do spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kata i innych gratow, juz lepiej ale przy -15 -20 mam problemy z odpalaniem, musi troche pokrecic rozruchem i zaskakuje za 5-8 obrotem rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kata i innych gratow, juz lepiej ale przy -15 -20 mam problemy z odpalaniem, musi troche pokrecic rozruchem i zaskakuje za 5-8 obrotem rozrusznika.

świece grzeją?

aku. sprawny?

te 5-8 obrotów to w jakim tempie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś jakiekolwiek kombi na zlocie? Bo po fotach to widzę, że same sedany :gwizdanie:

Było dawno temu, i mam w planach zawitać w kwietniu bo będę w PL :tongue4:

20122009529.jpg

pozdrowienia dla klubowiczów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Klubowiczów :hi: Mam na imię Piotrek i mieszkam w okolicy Wielunia (20km). Jestem na forum już jakiś czas i mam nadzieję, że będę miał okazję dołączyć do was na spota :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Klubowiczów :hi: Mam na imię Piotrek i mieszkam w okolicy Wielunia (20km). Jestem na forum już jakiś czas i mam nadzieję, że będę miał okazję dołączyć do was na spota :wink4::hi:

Powitać :hi: i zapraszamy na spoty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wpadłbym, ale dziś nie mam czasu :wallbash: Przy okazji. Nie ma ktoś z was do sprzedania takiej ramki? http://allegro.pl/audi-a4-96-00-ramka-konsoli-srodkowej-oryginal-hit-i2178396366.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wpadłbym, ale dziś nie mam czasu :wallbash: Przy okazji. Nie ma ktoś z was do sprzedania takiej ramki? http://allegro.pl/audi-a4-96-00-ramka-konsoli-srodkowej-oryginal-hit-i2178396366.html

nie ten model, ja mam do B6 na 1din, oddam za paczke fajek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już kupiłem, ale dzięki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, gdzie w Wieluniu ktoś zajmuje się renowacją felg w dobrej kasie? Mam do pomalowania 16" :whistling: Prosiłbym o jakieś namiary, adres, jeśli ktoś wie to ceny też :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...