Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :hi:

Panowie, a może byśmy się ustawili w którąś niedzielę na jakiegoś wspólnego spota, co?

Daleko nie macie :naughty::naughty::naughty:

Wy też nie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę się przejechać, to zapraszamy dzisiaj do nas do Łodzi pod REAL na Jana Pawła II 32 o 18:00 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ofldajcie dzis Skok z kosmosu na żywo oglądaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 14:46 ----------

Audi Quattro - > http://******************/filmik/799/audi-quattro-concept-official

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo w końcu trafiłem w urlopem :D . Pomoże mi ktoś zrobić logi jak będę na spocie???

sie coś poradzi :wink:

coś furce dolega :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś zaczął dymić ;/ chciałbym sprawdzić czego to może być przyczyna.i tak ogólnie chciałbym sprawdzić kondycje motora:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś zaczął dymić ;/ chciałbym sprawdzić czego to może być przyczyna.i tak ogólnie chciałbym sprawdzić kondycje motora:D

diesel to dymi :ON: popatrzymy, tu dotkniemy, tam dotkniemy i zaraz kuników przybędzie :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala ale przysypało :D Myślę, że dojadę na letnich ;/ bo ta moja wioseczka nieźle zasypana hehe. Ale będę;)

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Byłem, widziałem i muszę powiedzieć że git majonez :D. Nie wiedziałem że do B6 można tyle bajerów dorezać. :)))) . Trzeba będzie do swojego golasa też coś dorzucić ;).

Po namowie kolegi Mirka wrzucam wykres po wirusie w ecuproject.

ewi65.jpg

Dobrze namieszali?;p

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie padał śnieg to przyjadę :banan:

http://s18.postimage.org/7rq3i9ytx/C12395729_4.jpg

<br /><br />

no, no Ty kłamczuchu :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllo wszyscy sprzedali fury?? coś to forum zamiera..... Może ktoś wypowie się na temat mojego wirusa?? Chociaż jakiś temat zaczniemy :D

Dodajecie jakieś środki do paliwa na zime?, tak na lepszy rozruch. I gdzie wg was najlepiej lać ropkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale na co Cię namówiłem? Na wirusa?? To musisz się umówić osobiście w ecuproject, albo najlepiej poczekaj na grupowy soft wtedy cena jest dużo lepsza. Ja tylko wkleiłem swój wykres żeby pokazać innym jak można podkręcić 1.9 TDI ;)

Szczerze polecam bo warto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllo wszyscy sprzedali fury?? coś to forum zamiera..... Może ktoś wypowie się na temat mojego wirusa?? Chociaż jakiś temat zaczniemy :D

dla porównania masz wykres Łukasza:

eb99453e5168f52cmed.jpg

Dodajecie jakieś środki do paliwa na zime?, tak na lepszy rozruch. I gdzie wg was najlepiej lać ropkę?

ja od lat wielu tankuje na PKS-ie i nic nie dolewam, problemów nie miałem.

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 18.11.2012r ul.PODWALE godz.15.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...